Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan szerezzek normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan szerezzek normális barátnőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a lényeg hogy eddig még nem volt barátnőm mert túlsúlyos voltam, és úgy nem akartam csajozni.., de most már lefogytam, szeretnék barátnőt, de a környéken nincs 1 db normális se.. Úgy értem külsőre még van pár jó, de vagy a beszédük/felfogásuk/fb hülyeségeik miatt már nem érdekelnek. Én inkább egy komoly barátnőt szeretnék..Discoból nem hiszem hogy felszedhetnék egy normálisát, én inkább a "visszahúzódós" lányokhoz vonzódom..

Szerintetek menjek nézzek körül pld. Debrecenbe, vagy hol keresgéljek ? Távkapcsolatba mik lehetnek a hátrányok ?

(Nemsoká 17)F


2016. jún. 11. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát jó lenne ha elmondanád hol laksz, úgy könnyebben adhatnánk tippeket. Na, de ismerkedni lehet például: könyvtárban, kávézóban, buszon, (mondjuk ezt annyira nem szokta mindenki szeretni, de meg lehet próbálni), vagy csak egyszerűen ül a téren egy szimpatikus lány, te odamész, hogy "Szia, szabd ez a hely?" És valami mondvacsinált indokkal beszélgetni kezdtek. Csak lazán, bátran. Nekem még nem volt barátnőm, nem is csókolóztam, meg ilyenek, de nem is igénylem, élvezem a szabadságot, szóval ezt azért tartsd észben a válaszom mellett. :P :D 16/F
2016. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Ezek tényleg jó tanácsok, kifogom próbálni.)

Karcagon lakom.

2016. jún. 11. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem városoktól függ hogy valaki normális-e vagy sem. Legyél türelmes, járj nyitott szemmel és a szerelem a legváratlanabb pillanatban fog rád találni. A távkapcsolatban az lehet baj hogy nem tudok olyan sokszor találkozni, csak néha napján, az pedig sokszor kevés.
2016. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van normális, de ők nem hirdetik magukat facebookon.
2016. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!