Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom, hogy a kinézetem miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy a kinézetem miatt nem lesz soha barátnőm. Hogyan tudnám ezt elfogadni? 17/f

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem az elfogadás a trükk hanem tenni ellene
2016. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
első! könyü mondani...
2016. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha pl kuldessz kepet mi lanyok talan tudunk segiteni:)
2016. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

#2

Bizony, könnyebb siránkozni mint valamit tenni a dolog ellen...

2016. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2016. jún. 16. 18:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerezz be normális ruhákat, sportolj, olvass, járj társaságba. Ennél sokkal rondább fiúknak is van barátnőjük.
2016. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
85%

Szia!

Egyáltalán ne fogadd el! Tegyél ellene! Azt mondod a kinézeted miatt sosem lesz barátnőd. Megnéztem a képet ami a linkben szerepelt és egyáltalán nem vagy reménytelen eset! Egyébként is! Lehet ,hogy közhelyesen hangzik,de fontosabb a belbecs ,mint a külcsíny. Szóval nem elég "csak" az ,hogy jól nézz ki! Sokkal fontosabb,hogy megtanulj kedves lenni a lányokkal,bókolni nekik és legyél úriember! Manapság ritkaság az ilyen,de ha ezeket az apróságokat betartod,hidd el egy idő után észreveszed a változást. Az öltözködés terén próbálj ki több stílust is! Találd meg a saját stílusod,öltözzködj úgy ahogy szeretnél,ne próbálj más bőrébe bújni. Ha jön valaki aki szeretni fog,az önmagadért fog szeretni. Fel a fejjel! Egyébként is. Itt a nyár ki is sportolhatod magadat,mert bizony az se hátrány;)

2016. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az utolsóval, és csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy egy hajvágás is sokat segítene :)
2016. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A pillanat, amikor rájössz, hogy te is így nézel ki, és egy rakat barátnőd volt...


Önbizalom. Meg attól függ, hogy a kinézeted mely pontján akarsz változtatni. Közhelyes mind, de azért elmondom:

A) Testalkat: járj el edzeni, úszás, foci, kosárlabda akármi, csak csináld rendszeresen, huzamosabb ideig, illetve válts egészségesebb étkezésre.

B) Pattanások, ilyesmik: legfőképp kerüld a zsíros kajákat (csoki, sült krumpli, ilyesmi), illetve ilyen krémek (hihetetlen, de nekem beváltak).


Egyébként nem csak a külsőn múlik, ha nem vagy bunkó, máris jobb eséllyel indulsz, mint a fiúk 60%-a.

Kitartás.

Üdv: Én.

2016. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 dodi1881 válasza:
Szia! Egyáltalán nem vagy csúnya. Ha nem lesz barátnőd, az nem a kinézeted miatt lesz. Ezzel nem azt akartam mondani, hogy ne adj magadra, vagy ne sportolj. Dehogynem, figyelj oda magadra. Ahogy jobban figyelsz magadra, lassan jobban megszereted magad,( pl. én amióta elkezdtem sportolni,és odafigyelni az étkezésemre, és napról napra jobban megy, jobban bírom, büszke vagyok magamra, és ez ad egy tartást, jobban megszerettem magam az elmúlt hónapokban) és a környezeted is észreveszi a változást, és pozitívan fognak viszonyulni hozzád.
2016. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!