Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha utálom a testem, úgy ahogy...

Ha utálom a testem, úgy ahogy van, akkor a sport segíthet elfogadni a kinézetem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 08:49
 1/3 aikiboxer ***** válasza:

A sport nem csak elfogadni segít a (jelenlegi) kinézetedet, hanem segít olyanná átalakítani, amelyre tényleg büszke lehetsz. F vagy, vagy L? Nagyon nem mindegy.


Testformáláshoz először is kell minimum egy normális étrend. Azután kell heti 2-3 kardio edzés, pl. 50-60 perc kocogás a szabadban vagy futópadon. Izomformálás is nagyon fontos, mert ez adja meg a formádat. Vagy gyurmaterembe mész súlyzózni; vagy keresel egy kettlebell vagy crossfit edzést a közelben; vagy egy női ugrabugra tornát, ha szeretsz csapatban edzeni (hot iron, ilyenek); vagy pedig megveszed a Fegyencedzés c. könyvet, és otthon állsz neki saját testsúllyal edzegetni. Akármilyen tested is legyen most, nyárra már sokkal jobban fogsz kinézni.

2013. jan. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha utálod a tested, és nem tudod elfogadni, akkor csak az a lehetőséged van, hogy olyanra formálod, amit képes vagy elfogadni és szeretni. Ezt pedig sporttal és rendes, egészséges táplálkozással fogod elérni.
2013. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem,de a depressziódon segíthet.
2013. jan. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!