Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy lassan 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy lassan 17 leszek és még nem volt senkim? 16/L

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 16:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#11

Könnyű mondani. :)

Egy nem annyira helyes fiú/nem szép lány nem nagyon tud mit tenni...

És legtöbbünknek nem sok barátja van így egyedül nem fognak elmenni bulizni.

Ráadásul ha még is próbálnánk nem maradna velünk senki mert azt hiszik valami bajunk van.

2016. júl. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#10
2016. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#10 es vagyok. Lányok jönnek és mennek. Nálatok azért mert csúnyának tartjátok magatokat nálam meg általában azért mert nagyon egoista vagyok. És én akármennyire próbálom ezt a hibát kijavítani nem megy. Viszont a csúnyaság mellett lehetnek nagyon jó tulajdonságaid. Nekem pedig van egy nagyon rossz. Gondolj bele. Tudod hányszor megkaptam, hogy inkább lennél csúnya csak az arcodból vennél vissza szöveget.... Aki azt mondja a külső számít az nagyon buta. Van egy nagyon kedves modell barátom aki egy olyan ronda csávóval jár, hogy el sem tudod képzelni. Pedig nem pénzes meg ilyenek csak a srác nagyon kedves. A szép lányok általában bunkókat szednek fel és azok csak megbántják. És ha valaki folyamat kedves felük akkor nyitnak a combok.
2016. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat akinek bejön az ha valakinek nagy az egója xD


Egyébként kérdező, ne búsulj. Menj új közösségekbe kezdj bele új sportokba és válassz valamit amibe a lelked is bele tudod ölni. És ha majd megtetszik egy fiú akkor menj oda hozzá bátran;)

2016. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem kell elsietni a dolgot, nekem sincs még senkim :)


17/L

2016. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!