Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, szerintetek hízzak még?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek hízzak még? (kép)

Figyelt kérdés

Egy ideje hízókúrázom, mert korábban nagyon vékony voltam. Mi a véleményetek a mostani alakomról? Próbáljak még hízni? Vagy jó ez így?


[link]


17/L



2016. júl. 1. 10:55
1 2 3
 21/30 Gipsz Jakab #42 ***** válasza:
Így tökéletes vagy, a strand kanjai közt népbetegséggé fog válni a nyakfájás, olyan lendülettel fognak utánad forogni :D
2016. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Hízni??? Semmiképp.

Nem rossz az alakod, sokaknak tetszik, de én nem vagyok elragadtatva tőle, nekem a vékonyabb alak jön be. Ez már nekem egy kissé telt, ha kategorizálnom kéne akkor még az átlagoshoz mondanám. De hát a szépség relatív, ha vékony vagy, akkor van akinek azért nem tetszik, ha felszedsz némi felesleget akkor pedig azért. Vagy izmot.

Nekem, ami tetszik alak az a vékony, nagyon vékony

és a vékony és sportos (kis mértékben)

2016. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
44%
kár, hogy meghíztál, min 5 kilót visszafogyhatnál :/
2016. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
20%

En kimondottan a vekony lanyokat szeretem, es valljuk be, te mar nem vagy ebbe a kategoriaba sorolhato... Ahhoz, hogy szamomra 'tokeletes' alakod legyen, edzened, sportolnod kellene es szalkasodnod (fogynod). Szoval a tomeged valoszinuleg rendben van csak nem zsir meg haj kene rajtad legyen (mert most azert akad :(( ) hanem izom es egy zsirmentes tested lenne ;)

Bocsi ez csak az en velemenyem, egy csomo mindenkinek igy is tetszel, nem muszaj nekem megfelelj, csak egy sportos testben egeszseges is elni :)

2016. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
68%

#24: Ez a test is egészséges....

Pont az ilyen tökéletes testet bálványozó hülyék miatt kezd a legtöbb lány fogyókúrázni (amellett is,hogy vékony) vagy örökösen elégedetlen önmagával, mert csak a nagyon vékony vagy a szálkás lehet a jó. Ez egyáltalán nem így van, de a fejekben az ilyen vélemények maradnak meg.....sajnos.

Még egy dolog: párt nem testalkat alapján választunk, éppen ezért nem kellene idealizálni, hogy jajj csak a vékony lányokat szeretem, másnak esélye sincs.

2016. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Rendben van szerintem nekem is pont ilyen az alakom :)és jól mondta az utolsó sok lány,ilyen hülye srácok v lányok miatt kezd el fogyózni mert ők szerintük nem csinos v nem elég vékony,de am tényleg kezd el nem fogyni hanem csak izmosítani a combod és a csípőd szerintem :)
2016. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ilyen az alakom, szerintem ne híz tovább :)

17L

2016. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Tehát hülye vagyok, mert tetszik a vékony alak? Szerintem nem tehetek róla, hogy nem jön be a teltebb alak... Média? TV-t nem igazán nézek, újságot nem igazán olvasok, amióta tudom/érdekelnek a lányok a vékony alak jön be. Való igaz, hogy nem az alak alapján választunk meg egy párt, függ az arctól és a belső tulajdonságtól is, DE azért nehogy azt mond, hogy a külső nem fontos, csak a belső...! Inkább úgy igaz az állítás, hogy nem CSAK a testalkat alapján választunk.

Végülis nem mondom, hogy nálam nincs esélye egy teltebb lánynál, de egyszerűen nem tetszik. Nagyon, nagyon, de nagyon minimális esélye van. Én sem vagyok tökéletes, biztos van sok lány akinek nem tetszem, akár az alakom, akár más miatt, de vannak akiknek igen. És ez fordítva is igaz. Olyan nem létezik, hogy mindenkinek megfelelni!

A véleményem pedig még mindig ugyan az, hogy nem hízni kéne, hanem kicsit visszafogyni. De csak a fent olvasottak alapján azért, mert hülye vagyok... és véletlen sem azért, mert a szépség egy relatív fogalom...

2016. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Eléggé ott van az alakod!:) Így állj meg, se le, se fel.
2016. júl. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Csini vaaagy
2016. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!