Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem nő nagyobbra/vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nő nagyobbra/vagy nagyra a mellem akkor nem is fognak szeretni a fiúk?

Figyelt kérdés

15 vagyok és nem vagyok vele megelégedve és úgy vettem észre hogy a legtöbb korombeli vagy idősebb fiúk mindig csak a nagy mellű lányokkal vannak... de legalább szőke és kék szemem van :)


15/L


2016. júl. 2. 18:57
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

#7-es vagyok.


Azert lelombozo, mert mu. Mert nem igazi. Es ez sokkal rosszabb szamomra, mintha kisebb lenne.

2016. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kislány gondolkodású vagy ez még nagyon látszik. A pasiknak nem ez a legfontosabb és van akik egyenesen oda vannak a pici tenyérnyi mellért, és a mű melleket tényleg nem szeretik.
2016. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 October15 ***** válasza:
100%

Van egy rossz hírem: nem szeretem a szőke hajat és a kék szemet. :D

Van még egy rossz hírem: A nagy melleket szeretem.


Viszont akad egy jó is: Mégis volt szőke meg kis mellű barátnőm is.. marhára nem ezen múlik.

2016. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ne akarj nagy melleket, csak a baj van vele. Például az emberek képtelenek szemkontaktust felvenni, tartani, minden ruha szűk mellben, nincs normális fürdőruha, ami jó lenne...stb


Ráadásul a nagy mellből nem tudsz egyik pillanatról a másikra kisebbet csinálni, míg a kisebbre csak felveszel egy push up melltartót és már egészen a helyzet.


Egyébként meg egyáltalán nem ilyen apróságokon múlik,hogy lesz-e barátod. A szőke haj, kék szem kombó sem annyira meghatározó, mint azt hinnéd.

2016. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Firedoom ***** válasza:

En pl kifelyezetten nem szeretem a nagy melleket xD a kis mell a legjobb! Az se baj ha alig valamekkora. Tudom ezzel szinte egyedul vagyok, de nem problema. Az, hog kek szem meg szoke haj az egyaltalan nem erdekel. Lehet igy is szep, de a jelenleg alltalam legszebbnek titulalt lany barna szemu es haju.

A lenyeg az, hogy ilyenekkel ne foglalkozz. Nem eri meg.

2016. júl. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Szerintem nem ez a legfontosabb!

Ha találsz egy rendes fiút, akkor őt biztos nem fogja ez a érdekelni, és semmikép se műtesd meg, MERT A KEVESEBB NÉHA TÖBB!

16/F

2016. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a mellemmel, mint te, mármint hogy szerintem kicsi, barátom meg pont tegnap mondta hogy amúgy milyen nagy melleim vannak :D szóval attól még, hogy te kicsinek látod, nem biztos hogy valóban az.
2016. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem meg nagy mellem van és utálom. Soha nem szerettem volna nagy mellet . Kiskoromban mondtam is , hogy remélem , hogy nekem kicsi lesz. Erre tessék.... XDDDD

A kicsik szerintem szebbek.

2016. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 $$$$$ ***** válasza:

Szia. Szerintem nagyon szép a szőke haj és a kék szem . A mell méret meg nem minden. Engem például nem befojásol anyira. Nem kell túl nagynak lennie. Az átlagos is jó :) .

15/F ( augusztusban 16 )

2016. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!