Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány akit csak látásbó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit csak látásból ismerek, az esély h összefutok vele szinte 0, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Írjak neki FB-n? Ezt latom egyetlen lehetosegnek, csak nem tudom mit ami nem ijeszti el.
2016. júl. 6. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

"Szia! Ne haragudj, hogy igy ismeretlenul radirok; de nagyon szimpatikusnak talallak :) lenne kedved esetleg beszelgetni?"

De ne huzd tul sokaig facebookon a dolgot, hivd el egy normalis talalkozora. Sok sikert! :)

18l

2016. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

#1 kicsit butaságot ír, de hát nem haragszunk érte...

Írj rá valami olyasmivel, hogy egy gyógyszer kísérleti csoportjába keresel tagokat, aztán elkezdtek dumálni és boldogan éltek míg meg nem haltok :)

21F

2016. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kettes! ^-^

Eloszor is nem tudom, hogy a sajat otleted felvetese elott miert szukseges feltetlenul a masik kritizalasa.

Masodszor szerintem kettonk kozul en vagyok nonemu (remelhetoleg ugye...) ezert talan kicsit jobban hasonlit az izlesem a kiszemeltehez- es amit en irtam, arra hasonlo helyzetben en szivesen valaszolnek :)

Persze az is remek otlet, hogy gyoszerkiserletekkel keressuk meg a lanyt. Kerdezo, miert nem hivod meg inkabb egy satanista szektaba? Az biztos meg jobb otlet lenne :)

2016. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Kedves első :)

Most jöhetsz azzal hogy te vagy a nő és tudod mire válaszolnál, de én vagyok a férfi és tudom hogy hogy kell egy csajozni :))

Szóval már itt megbukott a kis elméleted :P

Másrészt meg van humorod ezzel a sátánista dumával, ami amúgy elég jó ötlet :D Szóval ha ilyen gyógyszeressel írnék rád, már egyből válaszolnál és aztán csak nevetnél ezen az egészen amit kitaláltam :D És meg is van hódítva a kis szívecskét ;)

2016. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is... eddig egész nyáron azt vártam hogy végre összefussunk... eddig nem sikerült. :/ 18/f
2016. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj rá hogy hogy van, és hogy szoktad látni, és hogy szeretnél vele beszélgetni :D
2016. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!