Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai vilagban minden fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai vilagban minden fiu metroszexualis, es ugy is viselkedik?

Figyelt kérdés
Letezik meg olyan fiu aki kepes kezdemenyezni es nem azt varja, hogy majd a lany menjen oda. Es a kapcsolatban is ugy viselkedik mint egy fiu pl.viragot hoz, udvarol, o hiv randira stb. Miert varjak el a fiuk (tisztelet a kivetelnek) , hogy a lany hordja a nadragok?

2016. júl. 7. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Mert a srácok a szoknyát szeretik már :S.. amúgy nem-nem minden fiú :3

17F

2016. júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1...De Te úgylatom igen. 😂
2016. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez alap. Csak ugye mindenki a helyes fiúkat szereti.
2016. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha én méltatlankodom, hogy a barátnőm miért nem vesz nekem virágot, furán néznek rám. Pedig tökre szeretem a virágokat, van is szobanövényem. Hol az igazság?!?
2016. júl. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kezdjük mondjuk azzal, hogy a "nemek közti harc" nevetséges ötletét nők szájába adták először az ún. "feminizmus" álnevű ideológia címén (ami valójában marxizmus a nőkre vonatkoztatva, annak egy ága).


Mivel a férfi és a nő elválaszthatatlan, ezért a nők hanyatlása elkerülhetetlenül vitte magával a férfiakat is.


Egyébként nem, nem minden férfi "metroszexuális", viszont azok akik nem, általában valódi, feminizmus előtti nőiességet várnak el a nőtől. Hatalmas hír, de a "semmit valamiért" elv nem működik.

2016. júl. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem, nem minden férfi "metroszexuális", viszont azok akik nem, általában valódi, feminizmus előtti nőiességet várnak el a nőtől."


Vagyis, hogy köznyelvre lefordítsuk: hogy főzzön a konyhában és kussoljon, meg lehessen bele üríteni minden éjjel.

2016. júl. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok páva, de nem is nézek ki jól.. Pont ezért nem kellek a lányoknak, pedig sok lány szerint kedves vagyok.......
2016. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1) Mivel egyre több a válás, és ezáltal a csonka család nem lát annyi fiatal napi szinten női-férfi kapcsolatot, legyen szó egy kedves bókról vagy, hogy az apuka villanyt szerel. Nem is beszélve arról, (ahogy általában szokott lenni), a fiú az anyjával marad és 18 éves koráig, 2 hetente egy hétvége kivételével, csak az anyát látja. A jövőben pedig olyan nőt keress mint az anyja, ami még ront is a helyzeten...

2) Szerintem abban, hogy egy férfi papuccsá válik, a nő is benne van. Például már azért sincs meg az a régi, romantikus udvarlás/ő hív randira/virágot hozz stb, mert már a lányoknak sokszor nincs türelmük kivárni, hogy a fiú jöjjön oda. Egy diszkóban például belép egy fiú, és csak azzal, hogy a pultnál ül, máris három lány veszi körbe őt és próbálja megfűzni egy éjszakás kalandra...Ez olyan mint amikor a vadászt szidjuk le, amiért nem küzd a célpontjáért, mikor az őz saját maga fekszik le a földre elé.

Nem azt mondom, hogy ebben csak mi, nők vagyunk a hibásak (szerintem inkább a társadalmunkban kéne ezt keresni), de szerintem mi is részesek vagyunk abban, hogy ez így alakult. Hiszen egy kapcsolatban sem, csak az egyik fél a hibás.

2016. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En a kivetel vok
2016. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Feminizmusnak köszönd, a férfi-nő kapcsolat nagyon durván megváltozott, már senkinek nincs szüksége egy "erős" férfira aki segít a "gyenge" nőn(és ezt nem a szó szerinti erőre értem) Inkább olyan közepesen "erős" férfi és "erős" nő van helyette, ebből fakad hogy egy csomó metroszexuális férfi van.
2016. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!