Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ritka ez a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka ez a mai fiataloknál? (kérdés bent)

Figyelt kérdés

Van egy 17 év közeli fiú kölköm, aki nehezen talál párrt magának. Nem zárkózott, nem csúnya (szülőként is leírnám ha az, de nem) 180cm magas, 73kg (sportos), szép kék szemmel.

Állandóan azt hajtogatja, hogy nem talál magának olyan lányt aki normális lenne. Nem szórakozós típus, így szórakozó helyek kilőve. Inkább sétálós, fagyizós, mozis, lelkis típus. Vajon a mai tinikből kiveszett a romantika? Tényleg ennyire rosz lenne a helyzet?



#tiniszerelem #tini társkeresés.
2016. júl. 9. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok mint ő, ugyanilyen romantikus alkat, eddig én sem jártam sikerrel. Ribi csajok nem érdekelnek, a normális meg nagyon kevés. Átérzem a helyzetét.
2016. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont ugyan ezt mondogatja ő is. Én azért nem értem, mert ebben a korban nem gondolnám, hogy komoly kapcsolatra kellene még koncetrálni. Értem én, hogy kényelmesebb így, de engem aggaszt. Egyedül nevelem látja milyen életet élek (fiatal apuka vagyok), ezért sem értem.
2016. júl. 9. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:

A mai fiatalok? A soundon mutogatják a dolgaikat... :D De viccet félretéve, manapság már leginkább ebből áll a szórakozás. Isznak, buliznak, aki meg nem, az sajnos nehezen talál rá másokra.

Ettől még sok-sok normális lány is van, én pl minden barátnőmet is annak tartom :) Csak az ilyen lányok nem gyakran vannak nagyobb társaságban, ezért nehezebb.

18l

2016. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez rendben van, és jellemző a korombeliekre is, de...

Én úgy ismerkedtem, hogy teteszett egy lány, elhívtam randizni. Nem zavart ha elutasítottak, pedig sokszor kaptam belőle. Lenne ezer meg ezer ötletem, de nem tudom rábeszélni, pedig nem félős. Főleg az interneten ismerkedik (ask fm ...stb) ami nem lenne baj, de azt gondolom, hogy nem alkalmas normális kapcsolat keresésre, a nagy távolságokról inkább nem is írok.

2016. júl. 9. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyan!

Egy 17 évesnél ez normális :) És minél tovább noszogatod, annál kevésbé akar majd bárhova is menni :D

Előbb-utóbb fog találni magának valakit. De először ne akard, hogy hosszútávú kapcsolata legyen rögtön.

Az ő korában normális a kalandozás, a fiúk elvileg még később is érnek. Persze ezek a dolgok csak addig normálisak, amíg nem bánt meg másokat és tudja mi a határ.

Kedves hogy aggódsz érte, de szerintem szükségtelen :)

2016. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyire rossz lenne a felfogásom, hogy 16 évesen komoly kapcsolatot szeretnék?
2016. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajna ennyire rossz a helyzet... igaz, csak 16 vagyok, de én is ilyesmi típus vagyok... nem igen járok bulikba, max. haverokkal egy évben párszor elmegyünk valahova...


Kevés a normális, okos lány, akit meg lehet találni az utcán stb. helyeken, ahol minden nap jársz.


Interneten nyilván könnyebb ismerkedni, és abból is lehet ugyan olyan kapcsolat, mint a másik módszerből :p

2016. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Fúha, én is a mai tinik kat. vagyok és igen, kiveszett. Semmi erkölcs vagy ilyesmi, mindenki csak kefélni akar, külső bomba, belül meg nulla. Beszélnek nagyokat, viszont való életben nyuszik, na meg a stílusuk :D

Mondom én ezt 17 évesen, szerintem elég ritkaságnak számítok, és nehéz is magam mellé valakit találnom. :)

2016. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!