Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek "gáz" ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek "gáz" ha egy 14-15-16 éves lánynak rövidebb haja van (nem fiús haj! ) És nagyon ritka ha sminkel? Max egy kis szempillaspirál.

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Igaz hosszú hajam van, de sminkelni én sem szoktam, de ahogy észrevettem inkább tetszik a fiúknak mint sem. Hidd el jobb mintha felraknál 1 kg vakolatot.
2016. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
majd megnöl a haja,és hosszú lesz ,nem nagy dolog :)
2016. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja első vagyok 16l :))) csak h félre értés ne essék :))
2016. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én nem pártolom a rövid hajat lánynak bár igazából ez is relativ tehűt ha egyáltalán nem lóg a hajad hanem már olyan mint egy fiunak vagy hasonlo HOSSZÚ az nagyon ronda hat ha meg be is allitja egy lany akkor mond mar meg rola hogy fiu vagy lany...de ha mondjuk akar csak a nyakadig ér a hajad az szerintem szép is tud lenni bár én a vállig érőt szeretem a legjobban egy lányon de az biztos hogy ne legyen annyira rövid mint egy fiunak és semmilyen körülmények között ne álltsd be mint egy fiu mert aztan meg csodalkozhatsz hogy miert nem szolnak hozzad ad fiuk...mrt azt hiszik madj hogy fiu vagy...
2016. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem szeretem a sminekt .-.

Ha jól áll a rövid haj, akkor nem gond :3

2016. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 $$$$$ ***** válasza:

A hósszú haj a legszebb :) .

16/F

2016. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 October15 ***** válasza:
A rövid haj jó dolog, pont ugyanúgy tud szép lenni mint a hosszú. [Ha mellé még vörös is akkor meg vagyok véve kilóra.. :D mondjuk nem mert egy laza 10 évvel idősebb vagyok de most na.]
2016. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Nekem vállhosszú,a hosszú nem állt sehogy,így magabiztosabb vagyok és igen,az utcán meg is néznek.Amikor közlöm sem sminkelek,sokszor jó pont.Én egyszerűen rosszul érzem magam sminkben:)15/L
2016. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A múltkor azt mondta nekem egy fiú, hogy ő szereti, ha ki van kenve egy lány. Teljesen ledöbbentem, mivel én nem szeretnék soha annyira kifestve lenne, csak ha valami esemény van. Plusz 14 évesen épp elég nekem a szempillaspirál :D nekem váll alá ér egy kicsit, de így is túl hosszúnak tartom, szóval ez relatív :) 14/L
2016. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!írjatok még!!!!!!!
2016. júl. 3. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!