Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van két fiú akik szeretnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két fiú akik szeretnek engem. Én viszont csak az egyiket szeretem. Őt választanám mert tényleg nagyon szeretem. De a másikat nem akarom megbántani. Mit tegyek? Hogy mondjam el neki? 14L

Figyelt kérdés
Segítsetek!

2016. júl. 12. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
elmondod neki hogy mast szeretsz? :D
2016. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk őszintén? Ha nem vagy őszinte azzal jobban meg fogod bántani... csak mondd amit gondolsz/érzel/akarsz. Ilyen egyszerű.
2016. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legjobban azzal bántod meg, ha nem mondod el neki, nem ő a "befutó"!Ha elmondod, rosszul esik neki, de látja: tisztességes és őszinte vagy.

Ha nem mondod el és rájön, hazugnak, őt érzelmileg kihasználni akarónak fog tartani.

Egész életében!

2016. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb világosítsd fel. Figyelj rá, hogy neki ne legyen kellemetlen, vagy legalábbis kevésbé! Mondd el neki, hogy nagyon jól esik hogy így gondol rád, de te nem érzel úgy. A másik fiút lehet nem ártana megemlíteni, de nem kell túlságosan. Csak hogy később ne legyen kellemetlen ha mással lát neki se.
2016. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát :) elmondtam a másik fiúnak hogy nekem van egy srác aki tetszik (persze nevet nem írtam) és igaz rosszul eset neki de azt mondta hogy örül hogy őszinte voltam :)
2016. júl. 13. 05:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!