Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem akarom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem akarom megbántani, de nagyon idegesít?

Figyelt kérdés

Megismertem itt egy fiút. Nem akarok általánosítani, de vannak itt érdekes emberek, ezért is volt meglepő, hogy ő nagyon szimpatikus volt..elsőre. Viszont most, hogy jobban megismertem, már egyáltalán nem az! Folyton írogat, ha 2 percig nem válaszolok már jönnek a "hol vagy? itt hagytál? miért mentél el? hova mész? hahóóó" stb.. szintű üzenetek, ráadásul olyan szinten nyomul, hogy az már kínos. Én próbáltam kedves lenni, de már nem írok neki vissza, egyszerűen nem hagy békén.. most persze mégjobban írogat. Nem szeretek megbántani embereket, de ha tiltanám, az nagyon gáz lenne?

17L


2016. jún. 7. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

hát szerintem először írd meg neki h ez már túlzás amit csinál és már unod (persze ezeket meglehet fogalmazni szépen) vagy befejezni vagy nem

ha tovább folytatja tiltsd le

viszont lehet hogy ha ezeket elmondod neki befejezi....(bár nem látok rá sok esélyt)

2016. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az elso mondja:)
2016. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok bocsi az ekezetekert:)
2016. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha már úgy is itt él az oldalon, akkor szerintem már el is olvasta :D
2016. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!