Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi-k és melegeket! Fél évente...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi-k és melegeket! Fél évente hányszor vagytok együtt társaitokkal?

Figyelt kérdés

KIFEJEZETTEN olyan srácok válaszát kérném, akik titkolják szexuális irányultságukat.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. márc. 2. 16:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy éjszakás kalandokat is, ha lehet kérnék, illetve kedves Bi-k! Bocsi, amiért nem írtam ki, de nem hölgy társa értem, hanem férfi partnerre.
2016. márc. 2. 16:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Félévente? És mit jelent az, hogy "társ"? Pár? Szexpartner?

Én nem vállalom nyíltan a melegségemet, ennek ellenére volt már egy hosszú kapcsolatom (3 és fél év), illetve most alakulóban van a következő. Nem tudom, konkrétan mire akarsz rákérdezni, de én nagyjából napiszinten találkoztam a pasimmal, nagyon nagyon ritkán fordult elő olyan, hogy ne tudtunk volna összefutni legalább 10-20 percre, de általában minimum napi 2-4 órát együtt töltöttünk, a hétvégéket pedig szombat reggeltől vasárnap estig. Ha a szexre gondolsz, nos a napi 1-2 a minimum volt nálunk. Sokan mondják, hogy az évek múlásával alábbhagy a szexuális vágy. Nem tudom miért, de nálunk egy pont fordítva volt. Minél jobban megismertük egymást és egymás testét, annál jobban és annál gyakrabban kívántuk a másikat. A rekordot a napi 5 szex tartotta nálunk, annál több még nem volt. De ez persze egyén- és kapcsolatfüggő.

20/F

2016. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszod! És igen, csak a szexuális együtt létekre értettem.


Megy a zöld like!

2016. márc. 2. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk heti 2-3 szex mindig volt. Annak ellenére, hogy egyikünk sem vállalta fel önmagát, meg tudtuk oldani. 20f/p
2016. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1társam van. és mondjuk havi 1alkalom.néha több.
2016. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!