Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi a ***ez? :D...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a ***ez? :D (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egyik társkeresőn beszélgettem egy jót egy csajjal, aztán felvetettem az ötletet, hogy folytassuk fb-n mondta a csaj, hogy ok elmondta a teljes nevét én meg bejelöltem de aztán semmi/lófasz. Írtam neki, hogy bejelöltem látta de semmi. Intelligensnek tűnő csajról van szó, tehát nem értem.. Jelzem ugyanazok a képeim vannak fb-n mint az oldalon szóval nem érhette nagy meglepetés. Mindenesetre fogalmazok neki valami velős szöveget, mivel én nem vettem a lelkemre de lehet mással is ezt csinálja és egy érzékenyebb srác kiakadna tőle. Szerintetek? Várom a tippeket

2016. júl. 12. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
rájött hogy ismer :D
2016. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valaki letöltötte a képeit fbről és visszaélt velük...
2016. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, mármint a visszaélésre..de nem lehetek benne biztos. Egyébként tuti nem ismer :)
2016. júl. 12. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki érti a nőket? Egyik nap oda van érted másik nap le se toj.
2016. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez a legnagyobb bölcsesség :D Van egy mondásom, hogy sokat gondolkoztam azon, hogy hogyan működik a női logika, de aztán rájöttem, hogy nincs olyan hogy női logika :D egyébként mindegy majd ismerkedek mással, viszont ha valaki visszaél a csaj képeivel szólni kéne neki.
2016. júl. 12. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:

A nőket ne próbáld meg megérteni ,mert agyszart kapsz a végén.


Üdv:

2016. júl. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megijedt tőled
2016. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mindenesetre a face profilját elküldheted priviben :D
2016. júl. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7#-es vagyok

6#os igazad van, a noket nem lehet megerteni, en magamat sem ertem:"D 19/L

2016. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Na igen. :D
2016. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!