Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális ha nélkülem ment...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha nélkülem ment szórakozni?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt. Nem nagyon járunk bulizni együtt sem. Most elment szórakozóhelyre nélkülem. Állítólag felmerült hogy elhív de, azt mondta hogy most csak a tesójával akar bulizni. Ezzel nincs baj de nem először merül fel hogy menni akar és meg sem kérdezi én szeretnék-e vele menni, alapból úgy tervezi hogy csak azt kérdezi elmehet-e. Na már most ha tiltom akk én vagyok a szar mert alig bulizunk ami igaz, ha elengedem egész éjjel fent vagyok és izgulok miatta féltem... Ha felhívom papucs vagyok + megzavarom a bulizásban ha nem akk izgulok és féltem.

Lehet kicsit az is sértett hogy meg sem kérdezett hogy én szeretnék-e menni, de csak szerintem normális ha buli van akkor hívom a párom is hiszen ő az akivel legjobban érzem magam? Én hívtam szülinapozni, eljött azt vártam volna hogy legalább rákérdez. Tudom velem van a hiba túlzásba féltem de ha nekem ő a mindenem a lelki támaszom számítok arra hogy legalább gondol rám. Csak szerintem lenne a normális az hogy ha már ritkán megyünk akk együtt menjünk bulizni?



2016. ápr. 9. 01:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem mintha megvonná tőlem azt hogy élvezzem az életet vele ezáltal hogy el sem hív.
2016. ápr. 9. 02:56
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Kinek mi a normális... nem vagyunk egyformák.

De nekem személy szerint ez így furcsa. Az én barátom nem érzi jól magát nélkülem egy buliban (ahogy én sem érzem jól magam nélküle), hiszen mit lehet ott csinálni? Csajozni/pasizni... velük táncolni meg inni. Kb ennyi. Jó esetben a párjával megy az ember, ha megteheti. De ha inkább haverokkal megy vagy bárki mással akkor ott valami nem oké. Szerintem. De erről el kéne beszélgetnetek komolyabban.

2016. ápr. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én már elmondtam neki legalább 2szer hogy nem örülök ha nem velem megy el. Gyakorlatilag kifakadtam és nem bírtam magamban tartani mit érzek. Tudom nem tilthatom meg neki ezért el is engettem, de én nagyon szarul érzem magam egész este csak 5 percet ha aludtam. Vártam hogy írjon, írt így legalább tudom jol van és tudom hol van DE nem nyugodtam meg teljesen, várom a holnapi napot elmondom hogy ebből jó lenne nem rendszert csinálni mert én örülök ha jól érzi magát de én is legyek már figyelembe véve ha lehet. Másik dolog az hogy máshova mentek és valahogy ez sem nyerte el a tetszésem. Ez van próbálok lenyugodni, elszívtam egy cigit, próbáltam azt hogy lefürdenék erre nincs melegvíz -.-" Tipikusan az a helyzet állt eló hogy holtponton vagyok és holnap ha lesz sértődés ha nem Megmondom hogy nem tettszett és ha legközelebb menne akk ha lehet kalkulájjon már bele...
2016. ápr. 9. 03:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

Az az abnormis, hogy engedted, a bulizás után hozzád menjen "haza"!

2016. ápr. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért az se normális hogy ennyire magadhoz akarod láncolni. Ok, hogy félted, de azért ez már beteges egy pöppet. A testvérével volt könyörgöm! Meg ő legyen rád tekintettel, de fordítva már azonnal megy a hiszti? :D Az lenne a normális ha járnátok együtt IS bulizni, meg külön IS. Tudod kell a pároknak néha, hogy ne egymás fenekében legyenek 0-24-ben
2016. ápr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké azt értem hogy együtt is járni kellene de, ha én hívom néha jön, ő meg sosem hív. Rákérdeztem azt mondta felmerült már sajnos én ezt nem nagyon hiszem pedig jól esne.
2016. ápr. 9. 09:49
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma beszélgettünk, volt egy kis sértődés de ez abból is ered egész nap zabi voltam.. Viszont felmerült egy újjab buli ahova együtt megyük ha el tudunk jutni ez olyan vagy vagy se. Rájöttem irigy vagyok arra hogy ő szórakozott nekem meg otthon kellett punnyadnom, úgy hogy féltem is mindennél jobban hisz ó a lelki támaszom. Szégyenlem magam amiatt amit itt gyk-n levágtam nyafogtam mint a fürdős k... , viszont akkor úgy éreztem de amiért a legjobban szégyenlem magam az hogy irigye vagyok a párom boldogságának....
2016. ápr. 9. 22:48
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 [kérdező]

"...szégyenlem magam az hogy irigye vagyok a párom boldogságának...."

Ezt nem egészen értem.

Azért szégyenled magad, mert nem tetszik, hogy "párod" akkor boldog, ha nélküled megy szórakozni, miközben te otthon punnyadsz?

Lehet, az lenne az igazi boldogsága, ha nem mellőled tenné? Ha így van, akkor miért vagytok "együtt", ha tudod, ezzel boldogtalanságát okozod?

2016. ápr. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem fogok vele szakítani mert szeretem, ő is szeret. Megbeszéljük, én meg legyüröm a rossz érzéseim.
2016. ápr. 10. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!