Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok egy ilyen lánnyal? 😊

Figyelt kérdés

Külsö:

Barna göndör haj ami kb. váll alá ér.Sokak szerint szép arc.

Átlagos testalakt 160 centi.

Belső:

Okos kedves humoros és imádja az állatokat.😊

Szeret hülyülni.

Szereti a könyveket,filmeket és oda van a zenéért 😊

Tornázik (nem az a tesióra filing😂)

Rossz tulajdonság az hogy hogy hihetetlen forrofejű és hirtelen haragu.


Szóóóval ti járnatok vele?Ha nem miért nem? 😊😊


Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat 😊😊

14/L


2016. júl. 13. 19:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem járnék ilyen lánnyal.
2016. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
13%
Ahogy el képzeltem ,egy nagyon gyönyörű lányrol lehet szó, és nagyon cuki ,én Járnék vele(d) ha ,te vagy az☺😘
2016. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
14%
A magasságod meg nagyon cuki 😘😍
2016. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Úgy imádom az ilyen kérdéseket... ettől sok embernek nagyobb lesz az önbizalma? Legalább egy képet csatolhatnál... attól még hogy barna göndör hajad van lehetsz irtó csúnya... namegaztán mitvársz az emberektől?? Hogy esetleg a szemebdbe mondják hogy fhuu de csúnya vagy? Ezt egy norm. ember nem csinálná ezért ink azt mondja hogy szép vagy... de persze ezek csak gondolatok... lehet hogy tényleg szép az arcod;) namegaztán az összes tulajdonságodat nem tudod leírni... ezek mellett még sok sok sok olyan van ami jó/rossz...egyszóval így nem lehet megállapítani:\
2016. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#2 #3

Nagyon cuki vagy 😊😊

#4

Termeszetesen igazad van!De képet nem azert csatoltam mert nem rakom ki egy olyan oldalra a kepem ami tele van beteg emberekkel.Most oszinten te rakbal ki magadrol kepet?

Es nem azert irtam ki hoty onbizalmam legyen.Csak nem reg estem pogara egy oriasit,es szeretnem azt hinni hogy nem a szemelyisegem miatt csinalta azt a fiu amit csinalt.

2016. júl. 13. 20:33
 6/20 A kérdező kommentje:
És bocsi az elírások miatt!
2016. júl. 13. 20:34
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
Ilyenek a legjobb lányok😂😘
2016. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a sok emoji?


Amúgy kb olyan vagyok mint te. Csak 9 centivel magasabb, és egy évvel idősebb. A barátnőm is ilyen. Sok ember ilyen:) lehet, hogy kicsit a személyesebb tulajdonságokat kellet volna leírni:)

Lány voltam (tudom hogy fiúknak címezted, de na:D)

2016. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

igen, mivel a rossz tulajdonságaidat úgysem tudnád nálam előhúzni mert biztos hogy intelligensebb vagyok nálad. (mivel nő vagy) ...xd

pacsi

2016. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Amiket le írtál nincs semmi gond. Átlagos. De azt felelem hogy nem az itt lévőkkel ellentétben. Miért? Azért amiért ki írtad. Ugyanis azt jelenti hogy nem fogadtad el magad valószínűleg a belső tulajdonságaiddal nem vagy meg békélve.
2016. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!