Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyit változhat egy ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit változhat egy ember?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, 3 évig voltam együtt a barátnőmmel. Ő 25 éves. Úgy éreztem, hogy nem támogat a céljaimban, sokszor úgy éreztem ki akar sajátítani magának és hisztizett, ha nem csak vele foglalkoztam, hanem a haverjaimmal is összeültem néha sörözni, vagy a hobbijaimmal (foci, motorozás) foglalkoztam. Igazából vele annyit töltöttem, mint minden mással összesen, szóval nem értettem meg őt ebben. Gyakran felhozta a házasságot is, hogy ő nem 35 évesen akar gyereket vállalni, úgy éreztem erőltetni akarja a dolgot. Én meg először el akartam helyezkedni a munkámban, és kb még 3 évet dolgozni, pénzt spórolni, mielőtt elvenném. Kétszer pedig pedig nem hajlandó velem összebújni hónapokig, mert hogy sérült a lelke, mivel nem kap tőlem elég szeretetet. 2 hete pedig volt egy veszekedésünk, lényegében az összes felgyülemlett feszültség miatt, és szakítottunk. Ma pedig felhívott, hogy átgondolta a történteket, igazam volt, ennyire nem akaszkodhat rám, a céljaimban is támogatni fog, csak kezdjük előről, építsük új alapokra a kapcsolatunkat. Mit gondoltok? Mennyit változhat egy ember?

2014. szept. 12. 19:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval szeretem még, de nem tudom, van-e értelme újrakezdeni az egészet, és hónapokig építgetni a kapcsolatot, mire elér egy normális szintet. Nem tudom bízhatok-e abban, hogy átgondolt mindent, és megváltozik
2014. szept. 12. 19:58
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Hadd bizonyítson, még mindig elhagyhatod, ha kiderül, hogy mégsem változott.
2014. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy energiavámpír, alias pióca.Érzés nincs benne, de férjhez akar menni bármi áron. Én annyit javaslok neked,hogy jól gondold végig: képes vagy egy ilyen ember mellett 50 évet lehúzni még? Ha a válaszod nem, akkor a legjobbat teszed, ha elköszönsz, ha igen, akkor minden jót kívánok, de szerintem még +2 évetek sem lesz, annyira üres ez a kapcsolat.


Te döntöd el, hogy mi vár rád a jövőben.

2014. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy eselyt meg adhatsz neki de tobbet ne! Ha megint kezdi amit elozoleg csinalt akkor otthagyod es kesz!
2014. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy eselyt mindenki megerdemel ! Lehet hogy eddig egomanias volt es csak azt akarta hogy vele legyel de szerintem az ember meg tud valtozni ( elo pelda :sajat magam -en is hatalmas valtozason mentem tul ) ! Es konyorgok mi avval a baj ha akkar gyereket ??? szerinted az helyen valo hogy 35 evesen legyen gyereketek ???? (majdnem olyan ven leszel mikor lesz gyermeked hogy egyenesen a tatajanak fog tekinteni ) es szerintem az egyik legnagyobb karierR A GYERMEK ,mert az ha nincs akkor mi ertelme van annak hogy dolgozol ????

Te dontesed azt csinalsz amit akarsz de azert vedd fontolora ezt a dolgot mert lehet hogy meg tudd valtozni es akkor megeri vele maradnod DE HA ugy fog viselkedni mint ahogy eddig akkor tenleg csak a nyakadba akarja akasztani magat !!!

2014. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal:

-energia vámpír

-nem támogat, milyen társ az ilyen?

-érzelmi zsarolás..

=> Pánik roham jött rá, azért húz vissza..


Két hét alatt nem változik meg az ember!


Nem tett rosszat, azzal hogy szakított. Hanem, ahogy mindezidáig hozzáállt a kapcsolatához!


avagy


Úgy is fogalmazhatnánk: Jó döntés volt a szakítás.

Nem ilyen kapcsolatra vágyott sem Ő, sem Te. Felmérte a kapcsolat állását és kimerte mondani a szakítást.


Rossz oldala mellett, egy Nagy Pluszt is érdemel a nő.

2014. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én mondtam ki igazából.
2014. szept. 13. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!