Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért lép félre...

Manapság miért lép félre egyre több feleség is? Úgy értem alapjáraton egyre több ember hűtlen, férfiak is. De manapság már a nők is elég sokan félre lépnek, minden zokszó nélkül?

Figyelt kérdés
Szóval ne gyertek nekem ezzel a hülyeséggel hogy jaj persze régen is félre léptek,meg hogy akkor szégyen volt meg titokban maradt stb.Szerintem ez nem így van!!Alapjáraton nem léptek olyan sokan félre régebben mint manapság,de hogy tovább menjek,manapság már a nők is minden lelkiismeretfurdolás nélkül szétteszik a lábacskájukat.Csak egy apró hiba a pasinál és már jön is a szerető.Nincs hibázási lehetőség mert röpülsz!
2014. szept. 11. 15:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

A férfiakra is ugyan úgy vonatkozik.

Régen pedig ugyan úgy félrelépett mind a két fél, csak az okosak jól csinálták, ha tetszik, ha nem.

Egyébként meg mi ez az is? Amit a férfiaknak 'szabad' az a nőknek tilos?

2014. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Mert megérdemlik :)
2014. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Ez csak ma a 2. ilyen kérdés.

Ennyire nem lehet újat kitalálni?

2014. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Első!A nők ne lépjenek félre!Nekik otthon kell őrizni a tűzhely melegét,ha a férj félre kefél akkor is!!

Na jó nem ám ez vicc volt:))

Senki ne lépjen félre,se nő se pasi!Azért írtam bele a kérdésben a férfiakat is és azt is,hogy manapság a nők is hamarabb félre lépnek és ez így nem normális szerintem.

2014. szept. 11. 16:02
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Olvasmányaim alapján az utóbbi sokezer évben a feleségek is sokszor félreléptek... De, ez így volt régen is.

Százalékokat persze nem tudok, bár nem is érdekel.


"Csak egy apró hiba a pasinál és már jön is a szerető."

Én az ellenkezőjét tapasztalom, sok nő túl sokat eltűr, túlságosan érzelmes ahhoz, hogy akár okkal, de dobbantson. Többször becsapják és marad.

Természetesen vannak igen laza erkölcsű, érzéketlen nők is, sárkányok, hisztérikák, olyanok, akiknek semmi sem jó. De ezek alapján általánosítani nagy hiba.

2014. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%
Az önmegvalósítások korát éljük.
2014. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
A hűtlenségnek két oka van, a meggondolatlanul választott társ, és a gyávaság, hogy ez a másik szemébe mondd, vagy a kényelem, amit a megcsaló fél nem akar elveszíteni. Az első pont még nem bűn, manapság megváltozott az emberek személyisége, mindenki az önmegvalósításra törekszik, ami nem baj, csak ez azzal jár azzal, hogy hülyeségekbe is beleugranak, és nagyon fiatalon/nagyon rövid kapcsolat után elkötelezik magukat valaki mellett. Ebben az esetbe jöhetne a válás, amiből sokkal több van, mint régen.. persze akkor valószínűleg nem is volt annyira elfogadott, mint most. Az igazi jellemhiba viszont az, hogy ebben a nagy önmegvalósító "enyém a világ" felfogásban az emberek elfelejtik, hogy másokat átvágni, megalázni jellemtelen dolog. Nem csak alanyi jogon járnak a jó dolgok, hanem kötelezettségek is vannak, mint pl.a hűség, és lemondással járnak a döntések, mert pl. fel kell adni a biztos anyagi hátteret ahhoz, hogy boldogan szálljon ágyból ágyba az illető. Sokan ma csak kapni tudnak, adni nem hajlandóak cserébe. Nem csak a nők.. a férfiak is, a családtagok is így állnak egymáshoz, barátok, testvérek.. elképesztő sztorikat olvasni itt a GYIK-en is.
2014. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Andizsuzsi ***** válasza:
87%

" hogy tovább menjek,manapság már a nők is minden lelkiismeretfurdolás nélkül szétteszik a lábacskájukat"


Enélkül mondjuk a férfiak is elég nehezen tudnának félrelépni. Ismered a mondást? Ki milyet szakít, olyat szagol.

2014. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem, miért vonatkozna a nőkre más erkölcsi szabály. Ugyanannyi joguk van félrelépni mint a férfiaknak.


Régen is volt megcsalás, ez nem modern eredetű szó. Csak régen titokban tudták tartani. Az emberi érzések és cselekedetek, korszaktól függetlenül, ugyan azok.

2014. szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A nőnek akkor is őrizni kell a tűzhely melegét!!Ha a férfi otthon a nőtől megkapja a melegséget,akkor nem fog a férfi félre menni!!Viszont ha a nő egy karrierista Pista,akkor nem tudja a férfinek megteremteni a melegséget,mi férfiak a nőknől merítjük energiánkat,a melegségből amit adni tudnak,de ha karrierista írányba és az önmegvalósítás felé mennek,akkor ez elveszik belőllük.Én szóltam még nem késő!Egy nő csak is az anyaságban és az otthonban tudja megélni igazi nőiességét és nem a karrierben,munkában.
2014. szept. 11. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!