Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dagadt vagyok, idegesítő,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagadt vagyok, idegesítő, vagy valami más miatt nincs barátom?

Figyelt kérdés
173cm vagyok és 62kg, s-m a méretem, tehát a számok nem annyira borzalmasak, de nagyobb darab vagyok az osztálytársaimnál, vastag combom és hasam van, ami annyira nem nagy, de nem is szép. Belsőre szerintem rendben vagyok, sok emberrel megtalálom a közös hangot, könnyen kommunikálok, ha kell értelmes éd intelligens, ha kell teljesen őrült és néha megbotránkoztató vagyok, jól elvagyok a fiúkkal, a társaság középpontja és a buli lelke vagyok, mégse kellek senkinek. Persze, vannak rossz tulajdonságaim, a külsőm, hogy néha ha nagyon elegem van agresszív és bunkó vagyok (ez ritkán fordul elő), dohányzom és csúnyán beszélek, de talán még ehhez is megtaláltam a társaságom. Nyilván ez nem elég információ, de előfordulhat, hogy szimplán a kinézetem miatt nem volt még soha barátom? Azt tudom, hogy nem nézek ki undorítóan, mondták már, hogy szép vagyok és volt is fiú, akivel történtek dolgok, sőt, egy fiú szerelmes is volt belém, de akkor miért nem találok senkit? Remélem azért valamennyit értetek.

2016. júl. 18. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63 kiló? most szivatsz? Ennyivel molett se nagyon lehetsz nem hogy dagadt...
2016. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vastag a csontozatom, sajnos elég rossz testalkatot örököltem.
2016. júl. 18. 22:54
 3/12 anonim ***** válasza:
addig voltál szimpatikus, amíg le nem írtad hogy dohányzol, nem szeretem a dohányos lányokat
2016. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a súlyoddal vannak problémák, ha magambol indulok ki . Én 165 cm és 53 kg vagyok, és dagadt vagyok :S 14/L
2016. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De hallod nekem még a melleim se nagyok. Neked legalább az rendben van?
2016. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy mellem sincs.
2016. júl. 18. 23:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha te is olyan vagy hogy még szóba se állsz egy csúnyább de rendes fiuval (Már pedig ismerek olyat aki olyan tulajdonságokkal rendelkezik mint te) akkor sajnálom.
2016. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem zavar a külső, például volt s fiú, aki szerelmes volt belém, nem néz ki túl jól, de nem ezért utasítottam el, hanem mert nagyon negatív személyiség volt, egyszerűen rosszul éreztem magam a közelében.
2016. júl. 18. 23:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Na figyelj, én 170 cm vagyok, és 68 kg, mégsem nézek ki úgy, mint aki mindjárt szétfolyik a sok hájtól.

A szerelmi/párkapcsolati gondjaidra vonatkozóan: nem kell siettetni. Majd rádtalál, vagy te találod, se semmit sem szabad erőltetni. A rossz sokásaidat pedig el fogja fogadni az, aki szeret téged. 14/L

2016. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

158 centi vagyon,58 kilo,ami kicsit sem mondhato szepnek vagy vekonynak. DE! Igy is vannak olyan fiuk,akiknek tetszem. Nem is egy. Es a rendes fiuk kozul. Nem azok a kis pawa kölkök.. Hidd el,hogy nem szamit a kulsod,a sulyod. Ha belsoleg okes vagy,rengeteg fiunak tetszeni fogsz. Nem kell semmit siettetni. Turelem :) Nincs veled semmi gond,hidd el:) a fiuk nem csak a "40 kilo vasagyastol" kategoriaju csajokat szeretik am ;)

Ha sokat mosolyogsz,vidam vagy,lehet veled beszelgetni,akkor biztosan talalsz magadnak valakit! De,ha gorcsosen azt akarod,hogy legyen valaki,es mindenkiben meglatod a "Nagy Ő"-t,akkor nem biztos,hogy a kozeljovoben lesz baratod. Csak latan,ne foglalkozz a fiukkal,add onmagad. Ok keresni fognak Teged! ;) 18/L

2016. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!