Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem van olyan duci...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van olyan duci pasit találni, aki ki van magával békülve?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon vonzottak a nagyon ducik is, szerintem aranyosak, ezzel kapcsolatban nem érdekel idegenek véleménye, sem az, hogy az utcán mit gondolnak. (Persze nem arra a Molnár Krisztián kategóriára gondolok, ahhoz hozzá se nyúlnék. xD) De többektől hallom, hogy köztük sokan antiszociálisak/anyuci kedvencei, utálják magukat, stb... Első barátom is ilyen alkat volt, imádtam. Több, mint 2 évig voltam vele, de ő is állandóan nyafogott a külseje miatt, nem bírt elszakadni anyucitól, utcára alig ment, stb... Minden módon próbáltam visszaadni az önbizalmát, őt akár abban is támogattam volna, hogy változzon, de miután semmi javulás nem volt, otthagytam, mert engem is kezdett maga mellett kikészíteni. Na, ilyen esetből ez elég volt egy életre. :( Mennyire gyakori köztük, aki magabiztos, nem akar változni és hidegen hagyják ilyen térről a társadalmi elvárások? Hallottatok már esetleg olyanról, akinek lett egy barátnője, aki szereti és "normális" lett? (Természetesen önmagában a külső messze nem elég nekem sem, hogy valakibe bele tudjak szeretni vagy akár csak vele legyek.)

18/l



2016. júl. 19. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legjobb barátom is "duci" fojton piszkáltuk és mindig azt mondta hogy nem dagadt csak tele van szeretettel rendes volt meg minden sose érdekelte a súlya. Úgyhogy véleményem szerint van volt másik ismerősöm is aki ilyen volt őt sem érdekelte.
2016. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a duci fiúk a gyengéim :D És a jelenlegi fiú,akivel "ismerkedem" is ilyen. Nincs magával semmi baja,mindig mondja,hogy szeret ilyen mackós lenni. És én is szeretem :3 Szerintem nem mindig van ezzel problémájuk a pasiknak. Nem utálják magukat :D Vagy,ha igen,akkor ők tesznek érte,de,ha egy lány elfogadja őt úgy,ahogy van,akkor tuti elégedett lesz magával ^^
2016. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is imádom őket*-*
2016. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért mert az első pasid is ilyen volt, attól még nem kéne mindenkiben őt keresni. Nem véletlenül hagyott ott még egy "duci pasi" is...
2016. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Első három választ köszönöm, megnyugtató. :D #4, te miről beszélsz? Mielőtt megpróbálsz kötekedni, legalább légyszíves vedd a fáradságot és figyelmesen olvass el valamit ha nem magadat akarod minősíteni. Egyrészt az első barátomat én hagytam ott, mert elegem lett, másrészt pont arról dumálok, hogy azóta óvakodom a hasonlóktól... Hiába tetszik valakinek a külseje ha nem lehet vele együtt lenni. Az meg miért olyan rendkívüli, hogy én sosem vonzódtam a kenbabákhoz? xD Harmadrészt ha nem lennék túl rajta nem keresgélnék mást pótléknak. Én hosszú távra tervezek ha minden úgy alakul, egy "pótlék" pedig köztudottan átmeneti a legtöbb esetben.
2016. júl. 20. 16:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Eléggé mackós a testalkatom de nem érdekel mert még vagyok magammal elégedve.
2016. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én ilyen vagyok. Sportolok , igyekszem odafigyelni arra , hogy aránylag egészséges ételeket egyek de különösebben nem zavar az alkatom , én jól érzem magam így is , ha igazi okom van rá akkor pedig képes vagyok rajta változtatni. Idegenek véleményével pedig fölösleges foglalkozni , akik közel állnak hozzám azokra hallgatok a többiek meg csak "off" :D 18/f
2016. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Van hasam, mindig is volt, teljesen rendben vagyok magammal. Akinek nem tetszem, az így járt. ;) Sajnos elég sokan csak a nekik mondjuk nem tetsző felszínt nézik...


Egyébként meg szervezek, utazok, ha van barátnőm, akkor csinálok programokat (mondjuk most pont nincs), élvezem az életem. 28/f

2016. aug. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bár én is duci vagyok, szeretnék változtatni rajta és nem is vagyok túl magabiztos. Szóval nem egészen az a típus vagyok amilyet keresel. Most azt mondom hogy nem tudnám elfogadni magam, még ha egy lány ezt meg is tenné, de lehet hogy akkor már én is kibékülnék az alakommal...

21/f

2016. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mégis hogy lenne egy defektek kibékülve magával? Gondolkozzál már! Te magad is írtad hogy csak kikészít. Akkor keress egy normális embert!
2017. febr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!