Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valaki akinél még van...

Van valaki akinél még van esélyem? Tönkremehet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Volt egy pasim akivel akkor jöttem össze amikor vékonyabb voltam. Aztán 20 éves korom körül elkezdtem hizni. Én így jobban érzem magam mert tényleg nagyon vékony voltam. De amikor mar husisabb lettem (kb. 2 év alatt) akkor elkezdte fogdosni a hasam, meg lötyögtetni, és olyanokat mondott: "Fuh, ez aztán zsíros" "Jajj hogy lötyög"


Mivel nekem is új volt a nagyobb has, az hogy picit lóg, hogy puha, ezért Az elején belementem abba, hogy "játszunk". Ő személyi edző (nagyon jó teste van meg az a tipikus jó pasi gondolhatjatok, én sose voltam sportos alak csak vékony és pl. a munka helye zárása után elmentünk oda, és tartott nekem egy "órát" én természetesen fehérneműben voltam, és akkor "husi"-nak hívott, meg fogdosta a hasam.


Ezután azt mondta annyira élvezi azt hogy végre nem izmokat fogdoshat, hogy szedjék fel meg pár kilót. Én is jól éreztem magam így hat belementem.


Ezután, mar nagyon sokszor "játszottunk". Főleg azt hogy ő az edző én meg a kövér lany aki jött edzőhoz. Imádta a hasam fogdosta, szűk ruhákat vett nekem, mindig megdicsérte az alakom, sokszor hozott virágot, imádta ha fehérneműben vagyok csak, és az akkor mar eléggé hájas testem szabadon van.....


Husinak hívott. Nagyon jó volt.


Aztán egyszer csak bekattant. Úgy fogdosta a hasam, hogy így markolászta, mondta hogy annyira lötyög mint a kocsonya.


"Ducika"-nak hívott pedig akkor mar egy ideje nem is hiztam.


Aztán szakítottunk..... Hogy mehet tönkre ég ilyen kapcsolat? Miért? Találhatok valaki hasonlót?



22/L



2016. jún. 7. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A felszínesség teszi tönkre az ilyen jellegű kapcsolatokat.

23 éves fiú vagyok, nem is kicsit testesebb az átlagnál, mégsem zavar igazán.

2016. jún. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép esti mese,nem mondom.
2016. jún. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Hidd el szèp vagy ígyis.! 😃 A belső èrtèkesebb.Ez a pali sztem csak hülyített.
2016. jún. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hááát... én is NAGYON imádom a kövérkés csajokat. 1000X jobbak mint egy csont sovány csaj. Sokaknak a dagibb csajok is bejönnek. Simán találsz mást. Amúgy azt nem mondta, hogy miért hagyott el?
2016. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat hogy miért azt nem tudom. Igazából a végen mar én is el akartam hagyni mert mar nem jöttem be neki, és ő se nagyon nekem....
2016. jún. 8. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!