Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs még mindig senkim?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs még mindig senkim? 15/L

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Igen most jöhetnek azok a mondatok, hogy 15 évesen hova sietek, stb. De mint látni lehet szinte mindenhol a mai világban már a 12 éveseknek is van pasijuk/csajuk. Minden barátnőmnek/ismerősömnek van már valakije még olyannak is aki fiatalabb nálam. És őszintén szólva rossz úgy végig menni még az utcán is, hogy mindenki kézen fogva, ölelkezve nekem pedig nincs senkim aki boldoggá tegyen. Segítsetek, hogy érjem el, hogy tetszem valakinek!

Légyszi normális válaszokat köszi!



#szerelem #vinszonzatlan
2016. júl. 20. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs senkim 15/L
2016. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szóval nem kell aggódni. Az én környékemben pedig ritka, akinek van valakije.
2016. júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy ével ezelőtt én is ugyan így éreztem nem tudtam hogy most mi a baj velem miért vagyok ilyen szerencsétlen aztán kezdtem elfelejteni nem érdekelt ez az egész gondoltam majd jön egy fiú ha jön leszarom:D Aztán egyszer csak teljesen váratlanul bejött egy fiú a képbe akit nagyon nagyon szeretek:) Szóval én azt mondom nem kell ilyen görcsösen aggódni meg terveket szőni hogy legyen már valakim hidd el majd mikor nem számítasz rá de a legnagyobb szükséged lesz egy kapcsolatra akkor meg fog történi ❤

16/L

2016. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek :) én mondjuk úgy vagyok vele, hogy kell a francnak XD de én is azt mondom hogy felesleges keresni, majd jönni fog ^^ és azt hogy a 12-13 éves tinir*biknek pasijuk van, szépen sz*rd le ^^ (bocsánat a sok csillagozásért :D ). Sokan belépnek ismerkedős csoportokba, meg bulizni járnak, nagyon helyes lenne ha te nem így tennéd :) de amúgy hajrá ^-^
2016. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még barátom, de én nem idegeskedem ezen.:D

Nyugi úgyis lesz majd valakid, nem kell semmin változtatnod, hiszen gondolom olyan embert akarsz magad mellé, aki önmagadért szeret.

16l

2016. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kérek (több) privát üzit. Nem azért írtam ki a megjegyzést-.-
2016. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert rám vársz, azért.
2016. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még senkim.. ja, de igen oviban :"D 14/f
2016. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7 És

Sajnos nem tudtalak figyelmeztetni hogy ha kiírsz egy ilyen megjegyzést akkor a lúzer gyakori kérdéses magányos fiúk tömege fog rádírni. :'D

2016. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én fiú vagyok szintén 15 éves de nem angyalok azon hogy most ez meg az a csaj kéne mert jól néz ki még menő ha van..inkább várok pár évet a tökéletesre minthogy túllegyek sok csalódások:) Szóval fel a fejjel kedves kérdező:) Úgyis jön majd valaki:)
2016. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!