Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk: mennyire tartjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: mennyire tartjátok ducinak ezt az alakot?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon sok ez? Vagy van, akinek tetszik az ilyesmi alak?


18/L



2016. júl. 22. 11:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%
Bocs, de ez nem "duci". A duci a van mit fogni rajta kategóriával egyenlő, nem pedig a kövérrel. Ilyen egy duci lány: http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskeres.. Ugye látod az ő és a te tested közötti 10-15 kilónyi különbséget?
2016. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Hát ja, itt már egy komolyabb úszógumival van dolgunk. Sok.
2016. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez már rég nem a duci kategória. Biztos valakinek tetszik, de kevés az olyan ember.
2016. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
egy kicsit sok.
2016. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Ez sok. Bocsi, de ez már tényleg nem a duci kategória.
2016. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 October15 ***** válasza:
53%

1.: Az a kérdés amit te linkeltél az mégis, hol a retekben "duci"?:D Az bőven a totál normális kategória.. csak szólok, hogy az emberi testet nem arra tervezték, hogy 45 kilós legyen.. az a kutyáknak van fenntartva. :D


Kérdező: Talán ha nem egy 480p-s képet lőnél magadról úgy, hogy egy olyan ruha van rajtad ami kb álcafestés számba megy akkor tudnék is rá mondani vmi okosat. :D

[Nem, nem kell elkezdeni vetkőzni.. szimplán olyan ruhát felvenni amit a mobilod kamerája tud is kezelni mert, hogy ez már bőven túlmutat a képességein az is biztos.]


Általánosságban amúgy yep vannak akiknek tetszik és távolról sem mondanám, hogy kevesen vannak. De normális minőségű kép hiányában ennél többet aligha mondhatok.

2016. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskeres..

Ha még 8-szor megkérdezed, akkor is dagadt vagy...

2016. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 October15 ***** válasza:
100%
7.:Ugyanaz lenne? De legalább nem fekete ruhában.. :D Egyéni perverzió de némi + mell esetén simán.. :P
2016. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanaz. Érdekes, mikor én voltam 170 cm-hez 65 kg mindenki szerint "erős" voltam, mindig azt kérdezgették, hogy nem gondolom-e, hogy fogyókúrázni kellene... Most 55 vagyok, de még mindig nem vagyok megelégedve magammal, hála a sok beszólogatásna, pedig most már azt mondják ne fogyjak többet. Ez a lány meg bőven több 65-nél.
2016. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltok bele ilyenkor, hogy kicsit megválogathatnátok a válaszotokat? Igen, nem éppen egy 40 kilós, csont és bőr lány, de nagyon bántó tud lenni egy-egy ilyen erős megnyílvánulás.

Kérdező. Szerintem egy kicsit diétázz és sportolj mellette sokat, vagy ha te így érzed jól magad akkor ne csinálj semmit. Tégy úgy, ahogy neked jól esik, mások véleménye miatt ne változz meg.

2016. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!