Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet cuki, normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet cuki, normális lányokkal ismerkedni, akiket lehet szeretgetni és ölelgetni? C: 15/f

Figyelt kérdés
Valahogy annyira levesen vannak. :'c Vagy nem szereti önmagát, ezért nem vagy csak engem (:D) vagy nem is tudom... :/ Bújós vagyok nagyon és kell valaki akit ölelgethetek és szerethetem minden további nélkül, nyíltan :c:
2016. júl. 30. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
vegyél macskát
2016. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jaj, ne trollkodjatok már szegény fiúval!

Elolvastam az előző kérdésed, amit belinkeltél, és nagyon érdekesnek tűnsz! Szívesen elbeszélgetnék veled, mert nagyon sok mindenben hasonlítunk. c:

Szerintem nem vagy idegesítő, hanem oltári cuki, összetört szívű, érzékeny fiú. c:

2016. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 szandi1993 ***** válasza:
Ez aranyos. Nem mostanaban hallottam hogy egy fiú ilyet kérdez 😀😀😁 Nálam kapható az ölelés
2016. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 kiss barbara barack válasza:

vagyunk ilyen lányok csak keresni kell persze sokunknak van barátja de nem lehetetlen! sok sikert!(

hány éves vagy? mert ez nagyon gyerekes)

2016. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy gyerekes, nekem pl nagyon szimpi vagy

Én is küldök egy öleléést ^^

Kitartás, úgyis találni fogsz valakit :)

2016. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek. :)


Azoknak is igazuk van akik szerint gyerekes vagyok, ez azért tényleg az volt picit, de ez van. Ölelés hiányom volt c:

2016. aug. 18. 00:40
 17/17 anonim ***** válasza:
én imádom amikor valakinek télleg azért kellek mert szeret...kicsit fiatalabb vagyok :) de írhatsz ha akarsz 😊
2016. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!