Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek tetszik ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszik ez a személyiség?

Figyelt kérdés

Ha egy szóval kellene engem jellemezni az ez lenne:katasztrófa.De egy cuki karasztrófa (Már ha van ilyen 😂)

Baromi nehezen lehet rajtam kiigazolódni.Egyik pillanatban röhögök a masikban meg orditozok mindenkivel.Szeretek uj emberekt megismerni,alltalaban jol kijövök velük.Siman képes vagyok akar egy vadidegennel beszelgetest kezdemenyezni.Nem vagyok szégyenlős.

Mindig kimondom a véleményem.(Ami miatt volt már 1-2 balhém)

Most lehet hogy egy nagyszájú mitom'en hogy minek tünök,de ha valaki közelebbről megismer rájön hogy simán kenyerre lehet kenni. (ez milyen hulye mondat volt maaar XD)

Ha valkit megkedvelek kepes vagyok a figyelmem 99%-at raforditani.(a maradék 1% kell a hulyesegemnek :D)


Köszönöm az ÉRTELMES(!!) válaszokat 😊😊

14/L


Ui.:A szurnálak/huználak/dugnálak kommentekek ha lehet kerüljük el!Thanx! 😁


2016. aug. 2. 13:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%

Szúrnálak aztán húználak végül dugnálak ;)

24F

2016. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
ALLTALABAN az olyan lányokat szeretem, akik tudnak helyesen írni
2016. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
ÁLTALÁBAN helyesen írok.Te nem szoktad félrenyomni a klaviatúrát??
2016. aug. 2. 13:28
 4/29 anonim ***** válasza:
63%
Már bocsi, de erre ne várj értelmes válaszokat.
2016. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
"simán kenyérre lehet kenni" oké ez kicsit félreérthető volt a számomra xD amúgy igen szerintem aranyos, megnéznélek amikor ideges vagy 😂😂
2016. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Igen, tetszik. :D Sőt, ez alapján tökéletes vagy. :DD ^^

Bár én elég érdekes fiú vagyok, szóval inkább hagyd figyelmen kívül a választ. De akkor miért küldöm el? o.O :D Na mindeeeeegy. :D

17/F

2016. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#6

Ha a leírásból nem esett volna le én is elég fura lány vagyok 😂

2016. aug. 2. 13:40
 8/29 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Szerintem így van rendjén. ^^ Minél furább annál jobb, de ezzel nem sokan értenek egyet. >< :D

2016. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Bocs, én a "normálisabb" lányokat szeretem, már ha fogalmazhatok így. Biztos azért mert hozzád hasonló vagyok, és tudod két dudás + egy csárda xd
2016. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
51%
#7-es privátot kap #8-astól 3...2...1
2016. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!