Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek tetszik ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszik ez a személyiség?

Figyelt kérdés

Ha egy szóval kellene engem jellemezni az ez lenne:katasztrófa.De egy cuki karasztrófa (Már ha van ilyen 😂)

Baromi nehezen lehet rajtam kiigazolódni.Egyik pillanatban röhögök a masikban meg orditozok mindenkivel.Szeretek uj emberekt megismerni,alltalaban jol kijövök velük.Siman képes vagyok akar egy vadidegennel beszelgetest kezdemenyezni.Nem vagyok szégyenlős.

Mindig kimondom a véleményem.(Ami miatt volt már 1-2 balhém)

Most lehet hogy egy nagyszájú mitom'en hogy minek tünök,de ha valaki közelebbről megismer rájön hogy simán kenyerre lehet kenni. (ez milyen hulye mondat volt maaar XD)

Ha valkit megkedvelek kepes vagyok a figyelmem 99%-at raforditani.(a maradék 1% kell a hulyesegemnek :D)


Köszönöm az ÉRTELMES(!!) válaszokat 😊😊

14/L


Ui.:A szurnálak/huználak/dugnálak kommentekek ha lehet kerüljük el!Thanx! 😁


2016. aug. 2. 13:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
nem bírom az ilyen harsány csajokat sajna. bocs, kérdező. 19F
2016. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Pont van egy ilyen ismerősöm, de őt nagyon nem csípem. :(

Szóval a te burádat se nagyon kedvelném. Bár te lehet, hogy szép és kedves vagy. :D

2016. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Kedves Előző!

Ismersz?Szerintem nem.Akkor nagyon szépen megkérlek hohy ne 'h.lyepics.zz'le!

Köszke

2016. aug. 4. 20:36
 24/29 A kérdező kommentje:
Én vagyok a p@csa?Ismertek?Nem.Majd az után itélkezzetek miután megismertetek.Lehet egy 'kicsit' változik majd a véleményetek.
2016. aug. 5. 09:57
 25/29 anonim ***** válasza:
Ahogyan írsz, nemhiszem.
2016. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nekem rohadtul bejönnek az ilyen lányok lehet azért mert én is ilyen vagyok fakszom tudja :D De minden estre csövesekkel a legjobb leállni beszélgetni :3 És ja én is szeretek új embereket megismerni és ja... őő meg mit tom én, még azt se vágom am mi volt a kérdés de azért jól esett válaszolni xd
2016. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Csövesekkel a legjobb beszélgetni 👌😂
2016. aug. 6. 09:45
 28/29 anonim ***** válasza:
Hát ez a ''vadidegennel beszélgetés''...ülj le anyukáddal és beszélgessetek szerintem .Meg a személyiségedről nem ilyen oldalakon kell véleményt kérni .14 éves vagy ,szerintem inkább tanulnod kéne és a könyvet a kezecskédbe venni .És minek akarod megtudni a fiuk véleményét? Jobban érzed magad ha azt írják ''tökéletes vagy'' ? Szerintem először magaddal kellene rendben legyél , amit még nem észlelek , nem is csoda hiszen kisgyerek vagy még :). 27 éves nő
2016. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
A leírtak alapján cuki, vagány csaj lehetsz :D az ilyenek bejönnek nálam ;)
2016. aug. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!