Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek tetszik ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszik ez a személyiség?

Figyelt kérdés

Ha egy szóval kellene engem jellemezni az ez lenne:katasztrófa.De egy cuki karasztrófa (Már ha van ilyen 😂)

Baromi nehezen lehet rajtam kiigazolódni.Egyik pillanatban röhögök a masikban meg orditozok mindenkivel.Szeretek uj emberekt megismerni,alltalaban jol kijövök velük.Siman képes vagyok akar egy vadidegennel beszelgetest kezdemenyezni.Nem vagyok szégyenlős.

Mindig kimondom a véleményem.(Ami miatt volt már 1-2 balhém)

Most lehet hogy egy nagyszájú mitom'en hogy minek tünök,de ha valaki közelebbről megismer rájön hogy simán kenyerre lehet kenni. (ez milyen hulye mondat volt maaar XD)

Ha valkit megkedvelek kepes vagyok a figyelmem 99%-at raforditani.(a maradék 1% kell a hulyesegemnek :D)


Köszönöm az ÉRTELMES(!!) válaszokat 😊😊

14/L


Ui.:A szurnálak/huználak/dugnálak kommentekek ha lehet kerüljük el!Thanx! 😁


2016. aug. 2. 13:21
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jött össze XD
2016. aug. 2. 14:38
 12/29 anonim ***** válasza:
Ez alapján a "bemutatkozás" alapján, nem vagy valami szimpatikus. Szóval, nekem nem jön be.
2016. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ó dehogy is nem...
2016. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
#11-esnek szólt, #13-as voltam.
2016. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
#11 Miért vagy te abban olyan biztos??
2016. aug. 2. 15:46
 16/29 anonim ***** válasza:

Tobbnyire ez bejon a fiuknak sztem mint ahogy nekem is :D alapjaraton nem jonne be hogy ideges szoktal lenni de azzal egyutt hogy foglalkozol a fiukkal nagyon is bejon. Biztos kulonleges vagy :) Nem birom az olyan lanyokat akik nem foglalkoznak kolcsonosen a pasijukkal... Nagyon elegem van beloluk xd


15/F

2016. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nem, egyébként szurnálak/huználak/dugnálak.
2016. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
#17 Ezt a poént már ellőtték 😑😂
2016. aug. 2. 17:16
 19/29 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejonnek az ilyenek :)

De a tobbi fiu neveben nem tudok nyilatkozni :D

14/f

2016. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 SIDLER22 ***** válasza:
100%

"Egyik pillanatban röhögök a masikban meg orditozok mindenkivel."

Számomra az ilyen ember olyan érthetetlen betegesnek tűnik aki azt se tudja hogy mit hova akar. Persze ez másik oldali személyiségfüggő is. Én inkább egy csendesebb lányra vágyom aki nem randizgatós hanem szimplán összebújós és lehet vele sokat kettesbe lenni távol az emberektől.

2016. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!