Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek ha az akibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha az akibe belezúgtatok a külsőtök miatt utasítana el?

Figyelt kérdés

Pl. Azt mondja hogy nem vagy elég szép, nem vagy elég jó hozzám.

Tudom hogy ez teljesen hülyeség, hiszen nincs olyan hogy az egyik ember túl kevés a másikhoz, de hogy reagálnátok, ha valaki mégis ezt mondaná?

Mindkét nem véleményére, reakciójára lennék kíváncsi. :)



2016. aug. 3. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon a padlóra kerülnék!:( 16/L
2016. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Már megkaptam ezeket. :) De túl lendülnék rajta. :)
2016. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fognám azt bebasznám az orrát :D
2016. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom még, de pont így fogok járni. Aki tetszik egy top10-es, én meg vagy egy gyenge hármas, vagy erős kettes. És tudjuk, hogy 2 pontnyinál több nem lehet a távolság. Kivéve zenészeknél.
2016. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es, azt hiszem hasonló helyzetben vagyunk. ✋
2016. aug. 3. 15:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerinted mit? :D a jóképűség/szépség relatív...megyek a következő kiszemelthez, ennyi :D Nem kell az ilyet túlparázni, nem értem az emberek miért veszik magukra az ilyet, a kővetkezőnek majd bejövök. :) 18/f
2016. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén........Leütném a rákba
2016. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Úgy értem abba a pillanatba mit tennétek.

Volt aki félreértett.

2016. aug. 3. 16:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Szomorú lennék, de egyben azonnal lépnék is túl rajta. Onnantól tőlem már ne akarjon semmit sem, barátkozás is kizárva, minden. Volt már velem hasonló, csak az bonyolultabb volt, de megkaptam ott is, hogy de béna vagyok, hogy elhittem, hogy járhatok vele, ő túl jó hozzám, pedig szerintem nem vagyok csúnya :D 14/l
2016. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki igy utasitja vissza a masikat, az iszonyat bunko dolog. Ebbol kifojolag en miutan kisebb depibe estem a visszautasitasa miatt, azzal nyugtatnam magam h amugy is bunko volt. De ez akkor is durva. Nagyon el lennek keseredve
2016. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!