Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek (felnőttek), mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Hölgyek (felnőttek), mit szólnátok, ha egy férfi azzal utasítana el, hogy ő eddig végső soron mindig csak fájdalmat okozott a nőknek, és nem akarja, hogy neked is rossz legyen?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Normális nő megköszöni a rendességet is elmegy.

Átlagos birka nő hazudozik és csakazértis vele lesz amíg nem lesz neki is rossz hogy aztán végigbőgje a netet és az egyoldalú netes közösség kb. máglyahalálra ítélje a csávót, pedig ő előre megmondta.

2016. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elalélnék
2016. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legalább rögtön kiderül, hogy a pasi egy elkeseredett, önértékelési problémákkal küzdő személy, akivel én nem szívesen szenvedném végig a párkapcsolatot.
2016. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy gyenge kamu arra, hogy nem kell a nő. A többi csak rizsa. (Vagy túl sokat olvasott a neten és reménykedik, hogy a negatív hozzáállás vonzza a nőket. Engem speciel elborzaszt, amikor egy felnőtt férfi ennyire nyápic.) N31
2016. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Erre mondják nem, hogy a szemét kiviszi saját magát? :D

Hát most mit mondjak? Menjen akkor.

2016. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!