Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismerősök: Mit mondanátok ha...

Ismerősök: Mit mondanátok ha a főnökötök írásban utasítana rá hogy vegyem őt fel az ismerősök közé és tegyem láthatóvá az összes adatomat? Mert ez így nonszensz-írja!

Figyelt kérdés

fenn vagyok a facebookon, de aki nem ismerős az ennyit lát belőlem: név Város és egy miniatűr fotó.

Semmi egyéb. Képeket nem töltök fel, megosztásaim nincsenek szófosásom sincs, így még ismerőseim se nagyon látnak tőlem semmit.

Főnököm sőt a hr osztálytól többen is bejelöltek ismerősnek.Nem jelöltem őket vissza.

Jött egy mail a főnöktől, melynek lényege: tegyem lehetővé hogy a facebookon ismerősöm legyen ő is, meg a hr-esek is, és láthassák minden adatomat és hozzászólásomat. Mert ez nonszensz írja hogy ennyit lát belőlem egy külső ember hogy név és más semmi. Mert nem mindegy –írja-hogy az ember milyen emberrel dolgozik együtt és akarja látni az ismerőseimet a hozzászólásaimat a feltöltött fotókat… és ezt le is írja emailben.

(Ő persze azt nem tudja hogy ha ismerős lenne akkor se látna semmit mert nem töltök fel semmit)


Ti erre mit válaszolnátok?

Első gondolatom az volt hogy elküldöm a retkes k .---anyjába…

De hát mégis ő a főnök…

És azért a faszbúk miatt nem akarok összetűzést a főnökkel.

Lehet törlöm magam az egész faszbúkról és csá? de az se jó mert azért néha jó az ha van.


2016. jún. 18. 10:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Elég fura egy helyzet. Azt nem lehetne csinálni, hogy felveszed őket ismerősnek, had legyenek boldogok és utána 1 héttel később letiltod őket, hogy még rád keresni se tudjanak? Akkor lehet azt mondani, hogy törölted magad.

Csak akkor arra kell figyelni, hogy közös ismerősök ne nagyon legyenek, akik be tudnak köpni a főnöknél.

2016. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ez nem semmi ,munkahelyeken kötelező a fosbukozás?! :))) töröld magad és proléma megoldva,minél kevesebben vesznek részt abban a mizériában annál hamarabb fog megszünni.
2016. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Írásban mondanék egy szép "Nem."-et.
2016. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Na ja.

Nem-et.

Csak van egy "apró" gond.

határotzott szerződésem van, mint itt mindenkinek.

és ha az lejár akkor csakis a főnökön múlik lesz-e új.

És ha nem megyek bele ebbe (miként pl a hétvégi csapatépítő tréningbe) akkor "semmi gond". Kirúgni nem fognak.

csak épp nem lesz új szerződés.

2016. jún. 18. 12:03
 5/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a facebukodra is azért kíváncsi, mert fogást keres rajtad, mert nem csíp.

Bár ennél valószínűbb, hogy ellenőrzési, uralkodási mániája van.

Zavarhatja, hogy keveset tud rólad, a politikai nézeteidről, stb és szívesen leinformálna a közös ismerősöknél.

Vagy ha nő vagy, akkor mint férfi szeretne egy bizalmasabb viszonyt.

Szerintem jelöld vissza. Amúgy tényleg pofátlan, de ő a főnök és függsz tőle.

2016. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Kitaláltam mit teszek illetve már meg is tettem.

Létrehoztam egy második faszbúk profilt. Semmit de a világon semmit se tettem fel magamról.

És felvettem ismerősnke őt is meg a hr-es dísztyúkokat is.

Aztán hadd örüljön magának-megkapta amit kért.

És ami tartalom van ott rólam azt mind olvashatja. Azt a semmit.

2016. jún. 18. 12:52
 7/21 anonim ***** válasza:
Majd a reakcióikat írd le :DD
2016. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Azért tanulság: a faszbúk olyan módon beleszólhat egy ember életébe hogy még állást is bukhat miatta.

Elég egy faszbúkmániás barom főnök hozzá.


Mert ha törölném magam teljesen akkor meg az lenne a baj. Há'mé' nem vagy fenn midnenki fenn van. Elvárom hogy fenn legyél!

Hallottam én már ilyet a linkedin kapcsán.

Állásra pályázó ember mire a főnök: nem egy komoly ember ez se a faszbúkon se a linkedin-en nincs róla semmi...

2016. jún. 18. 14:17
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Na tipikus példája a bolhából elefántnak és a csakazértisnek... Ha egy rendes ember vagy aki nem is tesz fel az olalára semmit, akkor mégis mi a francot vergődsz?? Ne fogsz belehalni ha lesz néhány új ismerősöd, semmiben sem fogja megváltoztatni az életed...
2016. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"akkor mégis mi a francot vergődsz?"


Sérti az elveimet. Ennyi. Olyna mintha mindenáron be akarna jönni a lakásomba. Nincs a lakásomban rejtett hulla meg semmi de hadd döntsem már én el kit engedek be!!!

2016. jún. 18. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!