Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hibáztam esetleg?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt régebben egy suliba jártunk Ö Bihardioszegen(Románia) Én kicsivel visszáb(Létán) lakom a suliban nagyon jól megérettük egymást sokat beszélgetünk most is de irta a múltkor hogy nincs kedvem átmenni hozzá talizni mert hiányzom neki át mentem de nem volt a megbeszélt helyen és ezt már 2szer eljátszotta de mikor meg rákérdezek azt monda hogy xy dolga volt nem tudom csak ugrat vagy most mivan

2016. aug. 6. 20:21
 1/7 A kérdező kommentje:
mondja**÷ elnézést
2016. aug. 6. 20:23
 2/7 Fizikiwi ***** válasza:
Beszéld meg vele. Ha zavar, akkor főleg. Nyugisan, lehetőleg személyesen. Lehet hogy csak egy ártatlan véletlen. 😀
2016. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem csak szivat. Én is ismerek ilyen lányokat akik puszta élvezetből szeretik ezt csinálni. Lehet éreztetni akarják, hogy ők ˝magasabb rendűek˝

18/L

2016. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát pedig ezzel nem lesznek jobbak
2016. aug. 6. 21:58
 5/7 anonim válasza:
Szerintem felejtsd el(3. válaszoló voltam)
2016. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hibáztál, de többször ne menj át. Ha legközelebb áthívna, akkor mondd meg neki egyenesen, de udvariasan, hogy kétszer már átmentél hozzá, egyszer sem volt a megbeszélt helyen, ráadásul nem is szólt neked, hogy nem lesz ott, így nem bízol meg benne. Ha szeretne találkozni veled, akkor jöjjön át ő, szívesen látod és tartod a szavadat.


A történet tanulsága annyi, hogy legyen tartásod, becsüld meg magad és soha ne fuss senki után. Tudatosítanod kell magadban, hogy veled nem lehet így viselkedni. Az előfordulhat, hogy valakinek közbejön valami és mégsem tud találkozni veled, de ebben az esetben az a minimum, hogy felhív telefonon és szól neked. Ha ezt nem teszi meg, onnantól kezdve te nem veszed komolyan.

2016. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van igy lessz!:)
2016. aug. 10. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!