Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titokban járunk, lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban járunk, lehet ebből valaha is komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány és azért járunk titokban mert nem akarom nyilvánosságra hozni. Nem azért mert szégyellem őt hanem mert jobb igy hogy csak mi tudunk róla ketten.

Fiatalok vagyunk!

szerintetek lehet majd ebből komoly kapcsolat?

amúgy a maga módján most is komoly, de hát na... :D


2016. jún. 12. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem te vagy Angelina Jolie/egyeb hollywoodi hiresseg, akkor biztos lehetsz benne, hogy rajtad meg esetleg anyukadon kivul senkit nem erdekel a szerelmi eleted, szoval etesd valami jobb kifogassal szerencsetlen csokat. Es amig nem vallalod fel, addig nem is ertem hogyan lehetn komoly kapcsolat.
2016. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért olyan nagy titok?

Mellesleg felvilágositalak, nem nem marad hosszútávon titokban!

2016. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En titokban ujra randiztam az exxel,mert ha nem mukodik,legalabb ne egjunk be mindenki elott cimszo.Aztan egy este tolem hazafele meg beugrott egy szorakozohelyre egy haverjahoz es ott megismerkedett egy kiscsajjal aki boldogan osszejott vele.Es!felvallalta,nem ugy mint en.Na volt sirasrivas a reszemrol h mekkora hulye vagyok de hisz en szeretem,pedig total jogos volt,de akkor mar keso.Csak ugy emlitem...
2016. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!