Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy nem érdekel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem érdekelnek a fiúk? Csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és még nem volt barátom,pedig lehetne.. Ennek az okát értem is, én vagyok a hibás,mert minden fiút "lekoptatok"(nézhet ki bármilyen jól vagy rosszul)Csak azt nem értem,hogy miért. Szerintetek közre játszhat az is,hogy apa nélkül nőttem fel? Mert elég rosszul érzem magam ez miatt.
2016. aug. 8. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon is közrejátszat az apás dolog... :/ bár lehet, hogy egy is egy periódus, hogy nem érdekelnek a fiúk, nekem is volt nem egyszer. De majd változik.

16/L

2016. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az nem baj, ha ennyi idősen még nem minden energiádat a fiúzás viszi el, és csak azért nem vagy valakivel, mert fiú, és mert akar veled lenni .... hidd el, ha olyan fiúval találkozol, aki tényleg boldoggá tud tenni, minden megváltozik és máshogy fogod gondolni :) türelem rózsát terem, és szerintem ne érezd rosszul magad, mert hosszútávon kifizetődő :)
2016. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 szerintem is közrejátszik elég szépen😅

#2 igen,ebben biztos vagyok,hogy kifizetődő,csak ez elég mély nyomot hagy bennem,pedig régebben fel vállról vettem ezt az egészet😕

2016. aug. 8. 23:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Sok ilyen lányt ismertem. Arra figyelj, hogy ne kezdd el később az apahiányodat azzal kompenzálni, hogy 35-40 éves pasikkal jössz össze.

Amúgy a lányok sem érdekelnek? :D

2016. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! No para. Én itt vagyok 15 évesen és még eg, kiszemeltem sincsen. Vagy szép és buta és bunkó, vagy kevésbé de már foglalt. Valószínűleg közre játszhat. (Nem azért írtam, hogy sajnálj meg ilyenek, 2 év van köztünk.) 15/F
2016. aug. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
tényleg, nem lehet hogy a lányok érdekelnek?
2016. aug. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#6 biztos vagyok benne,hogy nem:)

2016. aug. 10. 11:15
 8/8 anonim válasza:
Ezzel én is pont így vagyok, nem érdekelnek a fiúk.
2016. szept. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!