Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A zárkózottságom miatt taszíto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zárkózottságom miatt taszítom a fiúkat?

Figyelt kérdés

Nem jelenteném ki, hogy reménytelen eset vagyok párkapcsolatok terén, de tény, hogy eddig még sosem volt barátom, nem csókolóztam senkivel, és valamiért a fiúk sem akarnak hozzám közelednek.

A barátaim és a családom szépnek tart, és saját bevallásom szerint sem vagyok ronda, bár egy ici-pici súlyfelesleg van rajtam, de azon jelenleg is dolgozok :D

A probléma inkább az lehet, hogy elég zárkózott vagyok, nehezen beszélgetek új emberekkel, pláne fiúkkal, de mindig mindenkivel próbálok kedves lenni, segíteni amiben tudok.

Szerintetek ez lehet az oka, hogy nem érdeklem a fiúkat? És ha igen, akkor mit lehetne tenni?



2016. aug. 9. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ismerkedj neten. Én kis gyerek korom óta beszélgetek random emberekkel. Sokkal könnyebb másokkal beszélgetni. Én is picit antiszoci vagyok. ;) 15/F
2016. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit próbálj ellazulni, akkor is ha új emberekkel találkozol. Lehet, hogy a zárkózottságod a baj, igaz engem például sosem taszított, ha egy lány kicsit magába fordulós típus. Te ilyen vagy, ezen nem tudsz és ne is akarj teljesen változtatni, mert akkor már nem lennél önmagad.


Az sosem árt, ha eljársz bulizni például. Ott könnyű új embereket megismerni, és egy kis alkohol (nem berúgásról beszélek) feloldja a gátlásaidat. Amik egyébként onnan is eredhetnek, hogy talán nem fogadod el önmagadat eléggé, ezért kevés az önbizalmad. Öltözz szépen, mindig adj magadra, mert sosem tudhatod, mikor bukkan fel az a valaki akinek te kellesz. Mert biztosan lesz olyan. :) 19f

2016. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van érdeklődési köröd elég? Anélkül nehéz új embereket megismerni. Szóval ha nincs akkor csak próbálj ki új dolgokat először. ^^ 15/f
2016. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Szia hova valosi vagy ? Hány éves ?
2016. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Menyj el rendezvényekre. Amit én tudok ajánlani az a mondocon. Ott lehet ismerkedni bátran. Én is ott szoktam bár eddig nem sikerült össze jönni egy lánnyal de a következőn hátha. Lehet hogy ezt nem a végére kellet volna írni de ugyan olyan vagyok mint te csak Fiúban, de a felénkségemet már leküzdöttem :)
2016. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de vagy bulizni vagy csak simán sétálgatni, sütizni, vagy olyan helyre amit szerettek és érdekel benneteket menj el gyakran a barátaiddal. Ezek során megismerhetsz új embereket is :)
2016. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Atyám,komolyan,néha tiszta felüdülés ide felnézni! Néhányan okosabbak vagytok,mint a felnőtt kategóriasok!

Igen,Kérdező,ez a probléma! Kezdd azzal,hogy ismerkedsz a neten,hogy fejleszd a beszélgetési hajlandôságodat,a témák görgetését,aztán menj ki az utcára sétálni,menj be plázákba. Lépj oda random emberekhez és kérdezz!Pl.:“Szia,meg tudnád mondani,mennyi az idő,tisztára lemerült a telefonom“. Vagy:“Szia! Figyeltem ezt a cipőt,ami rajtad van,megmondanád,hol vetted?“ Akár először lányoknak is mondhatod. Náluk azzal indokold,hogy Te is ilyet szeretnél,de ha odamerészkedsz egy sráchoz,mondd neki,hogy ilyesmit szeretnél ajándékba bátyádnak/unokatesódnak... Nem gáz,ha kicsit elpirulsz!

Tehát valami ilyesmi;) Menni fog az!

Hasznos sportot,szép nyarat és boldog iskolakezdést!

Üdv.: egy felnőtt,aki megjárta ezt az utat!)

2016. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha abban az értelemben nem érdekled a fiúkat, hogy egy fiú sem szólít meg és próbál meg beszélgetni veled, akkor egyértelműen a külsőd a probléma. Ezen részben lehet változtatni, részben adottság.


Ha arról van szó, hogy megszólítanak a fiúk, de aztán soha nem hívnak randira vagy a randik nem sikerülnek jól, akkor valószínűleg túlságosan unalmas vagy a fiúk számára és nem váltasz ki belőlük komolyabb érdeklődést. A megoldás egyszerű: ha érdekel egy fiú, akkor mutasd ki az érdeklődésedet azzal, hogy kérdezel róla. Ezt minden fiú értékeli, mert mindenki szeret magáról és az őt érdeklő dolgokról beszélni. Emellett pedig beszélj arról is, ami téged érdekel. Ne azon gondolkozz, hogy mit szól majd a másik, hanem próbálj hiteles lenni, mert elvileg olyan fiúra vágysz te is, akit te érdekelsz és nem egy hamis kép rólad. Mutasd meg, hogy milyen vagy. Röviden: kérdezz a másikról és beszélj magadról. A kettő legyen egyensúlyban, az érdeklődésed pedig legyen őszinte. Ennyi a titok. Ha élőben nagyon zavarban vagy, akkor gyakorolj neten.


Végül pedig talán a legfontosabb: ne görcsölj rá erre az egészre és ne próbálj barátot találni magadnak mindenáron. Egyszerűen keresd azoknak a társaságát, akikkel jól érzed magad, akik érdekelnek és akikkel szívesen töltöd az idődet. A többi meg majd alakul. Ha tényleg érdekelsz egy fiút, azt garantáltan észre fogod venni:)

2016. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!