Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért taszítom a régi barátaim...

Miért taszítom a régi barátaimat már? Már egy sem áll velem szóba, sokan letiltottak. Az volt a probléma, hogy segítséget kértem tőlük a problémáim megoldásához?

Figyelt kérdés

Egyedül fogom tölteni a szilvesztert. Egész este a tévét fogom bámulni, barátok nélkül. Olyan jó azoknak akik nem magányosak most.

Olyan egyedül vagyok. Egy rohadt leprásnak érzem magam. De ez a léleknek leprája.


2015. dec. 17. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A korodat és a nemedet megtudhatnánk?

Dolgozol, vagy tanulsz még?

2015. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
29 éves férfi vagyok, és dolgozom.
2015. dec. 17. 14:55
 3/5 szatam9a ***** válasza:

lehet kibírhatatlan alak vagy.

én is az vagyok. de azért a 2 barátom még mindig meg van.

szar barátokat választottál.

vagy csak simán megváltoztál. keress új barátokat.

2015. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Hát ha általában véve ilyen stílusban rinyálsz és ennyire negatívan állsz mindenhez, akkor ne csodálkozz. Nem túl élvezetes társaság egy ilyen alak, akkor mégis miért lógnának veled?

Az sem mindegy, milyen problémákhoz kértél segítséget. És az is lényeges, hogy ezt viszonozta-e valamilyen formában.

A sebeid nyalogatása és a világon-nekem-a-legrosszabb hozzáállás helyett próbálkozz mással, többre mész vele. :)

2015. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem titok, miben kértél segítséget?
2015. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!