Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Antiszoc vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antiszoc vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A külsőm se tökéletes, de viszont belsőleg teljesen okés vagyok. Mit tegyek? Esetleg interneten hol tudnék ismerkedni?

2016. aug. 10. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél szociális. Bárhol.
2016. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akkor hogy lehetsz antiszoc? be tudsz illeszkedni a társadalomba vagy nem? ez itt a kérdés? mert ha igen akkor nem vagy antiszoc és azt sem tudod mit jelent
2016. aug. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Antiszociális, vagy aszociális? Nem ugyanaz, megsúgom te az utóbbira gondolsz. Sokan nem tudják mi mit jelent.


Legyél akkor nem aszociális! Lazulj el, igyál egy kis alkoholt és menj el bulizni. Ne sokat, csak annyit amennyi ledönti a gátlásaid. Hidd el hogy segít, aztán később anélkül is magabiztosabb leszel.

2016. aug. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!