Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt magányos és/vagy...

Vannak itt magányos és/vagy antiszoc emberek? Bár a kettő sokszor együtt jár.

Figyelt kérdés
Miéet lettetek ilyenek? Én is az vagyok. 27F

2015. dec. 1. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Van bizony. :(

18L

2015. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Aki antiszociális az nem is igazán vágyik az emberekre, szóval enyhén kevered az aszociálissal...
2015. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

Ez mondjuk igaz,utolsó.

Mert én nagyon is vágyok társaságra,de ettől függetlenül egyedül vagyok..

2015. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Én eléggé antiszoc vagyok, már kis koromban is emlékszem hogy mindig akkor akartam játszani a játszótéren mikor rajtam kívül nem volt ott másik gyerek. Nem mondom hogy utálom az embereket, szimplán a 95%uk hidegen hagy teljesen, a problémáik, a hülyeségeik, egyszerűen nem kérek belőle. Családi nyaralásokra sem járok, mert nekem az a legjobb nyaralás ha végre egyedül maradhatok 1 hétre és nem szól hozzám senki. Amúgy elég ironikus mert meglepően sok barátom van, szimplán csak nagyon kevés időt töltök velük.
2015. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

Vagyok.

Hosszú történet, de lényeg a lényeg: nem bánom, hogy ilyen lettem. :D

2015. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Jelen.

Nekem is nagyon sok baratom van, legalabbis sokan a baratjuknak tartanak, mert sok mindenben tudok nekik segiteni, azonban maganyos vagyok.

Igazabol nem szeretem a tarsasagot, a zurzavart...regebben tomegiszonyos voltam, de ezt mar legyoztem.


Egy hamar felnott lany

2015. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

Én is magányos vagyok és úgy érzem, benn ragadtam egy ördögi körben...Nem vagyok túl barátkozós, nehezen bizom meg az emberekben, de ha valaki kedves velem, elég hamar elkezdek hozzá kötődni...Aztán mindig kiderül, hogy akiket kezdek megszeretni és úgy gondolom, hogy barátok vagyunk, nekik nem jelentek semmit, ha van más, akivel beszélgethetnek, akkor otthagynak, meg ők sosem keresnek engem, csak én őket, stb...És ettől csak még kevésbé tudok már bizni másokban..

17L

2015. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%

Én nem tartom magam sem antiszocnak (ők erőszakosan is megnyilvánulnak) sem aszociálisnak. Egyszerűen azt gondolom, nem találtam meg a saját társaságomat.

Ha vágysz rá, hogy legyen társaságod, akkor szerintem nem vagy antiszociális sem aszociális. Csak légy kitartó :)

2015. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Jelen.Most középiskolába is csak 4 barátom van.Ebből 2 általánosban osztálytárs volt.Szóval nehezen megy az ismerkedés.Csendes vagyok,nem bírom a zajt,a káoszt,és a nagy társaságot.A mai fiatalok többsége egy sz.r alak amúgy is.Egy barátnőt persze szeretnék már régóta,csak az én felfogásomat nem sokan szeretik ma már,így nehéz. 17/f
2015. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%

Mennyi kis Sztálin és Hitler lurkol errefelé. :3 Inkább nézzetek utána az antiszociális jelentésének, mielőtt beállítjátok magatokat annak.


Egyébként jelen. Magányos és introvertált vagyok, illetve aszociális ha már itt tartunk.


Ja és én is 27/F

2015. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!