Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Két lány van az életemben,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány van az életemben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félre ne értsétek nem csalom egyiket sem, mivel még nem jöttünk össze, de mindkettő őrülten bejön(ők nem hiszem hogy ismerik egymást, max látásból), és bizonyos információk alapján én is tudom, hogy bejövök nekik.. Ha az egyikkel összejönnék, akkor a másik lány hiányozna, kínozna hogy őt is látom, és hogy nincs velem, ha a másikkal, akkor meg ugyanez.. Még ha ez mellett élvezném a másik lánnyal a kapcsolatot.. Mit tegyek? Lehet tenni valamit?
2016. máj. 24. 14:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
döntsd el melyik tetszik jobban.. de ajánlom azt az elvet, hogyha annyira megfogott volna az első, nem szúrtad volna ki a másikat:)
2016. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
vard ossze oket es akkor mind2vel egyutt lehetsz
2016. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
az a probléma, hogy nem tudom melyik csajszit szúrtam ki előbb:D Kb egyszerre szúrtam ki mindkettejüket..:o Mindkettő teljesen el tud csábítani egy erősebb pillantással:D
2016. máj. 24. 14:51
 4/17 anonim ***** válasza:
Nehéz döntés, de javaslom de szédítsd mind2 mert könnyen 2 szék közül padlóra eshetsz :)
2016. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ahw bárcsak lehetne ilyen varrós dolgot:/ Nekem az is elég lenne, ha külön külön, de mindkettővel együtt lennék:/ Vagy inkább akkor magamat kéne kettő felé szakítanom..
2016. máj. 24. 15:02
 6/17 A kérdező kommentje:
De annyira bennük élek..(nem kell rosszra gondolni:D) És ha az egyik rosszul érezné emiatt magát, azt annyira átérezném, és rosszul esne..:o
2016. máj. 24. 15:05
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán írd le hogy mit szeretsz az egyikben és mit a másikban. Utána közöld velük h mit akarsz
2016. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Valaszd azt akivel jobban tudod elkepzelni a jovodet! És akivel jobban tutsz beszelgetni, és jól érzed magad!
2016. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az egyik lány az a magabiztos, játékos, barátságos, odaadó fajta, de néha mintha egy kicsit túl komoly lenne, a másik lány meg majdnem ugyanez, csak talán kevésbé magabiztos, kicsit szerénykébb, olyan törődést igénylő, és adó, mint egy macska, ha megsimogatod odabújik hozzád..:D De külsőre is mindketten nagyon durván eszméletlenül csinosak..:D Igazából a második csajszi kicsit titokzatos még számomra, tehát róla nem tudom 100%-osan pontosan, hogy milyen is lehet, ezek csak amiket elsőre gondolok róla:D
2016. máj. 24. 15:28
 10/17 anonim ***** válasza:
És mennyi ideje beszéltek? valamint találkoztál már mind2 vel?
2016. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!