Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Anotalkon és más ilyen oldalakon próbálkoztam. De nem nagyon jött össze. Leszbikus lányokkal szeretnék akik a közelben laknak.

15/l



2016. aug. 15. 02:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok 6-os nak írtam
2016. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
A f...kamon ülve megismerhetsz ;)
2016. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Nekem írhatsz, ha gondolod. :) 18/L

Egyébként 3-as ezen csak nevetni tudok. Miért ne tudhatná 15 évesen?

2016. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz:3
2016. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
9%

11-vagyok #12. ha ezt nekem írtad… én fiu vagyok,hetero😂😂

És ne betegezz le senkit, oké kis p.oc.s?!


17F

2016. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
nekem is írhat aki szeretne:)) 19/LL
2016. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia! :) Írhatsz nyugodtan!

17L biszex

2016. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Beszélhetünk:) 16/L/L
2017. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Amúgy vicc, hogy lepontozzátok azt, hogy a saját nemhez való vonzódás betegség. Ennyi erővel, akkor miért nem léteznek, csak lányok, és akkor valami hülye szaporító szervvel csinálnák fel egymást. :)

Nem azért van a természet által teremtve férfi és nő, hogy tényleg a saját nemünkhöz vonzódjunk. Szerintem igen is beteges, amikor két csaj egymást nyalja falja, akár négy fal között, akár az utcán. És ez nem örökletes dolog, nagyon sok esetben a szülői neveltetés mellékhatása az, hogy valaki meleggé válik. Nem hinném, hogy a szüleitek melegek lettek volna, vagy azok leszármazottai, hiszen, akkor nem is léteznétek konkrétan.

Jó, tény, valahol kell ez a baromság, mert nincs annyi férfi, mint nő a világon, ok, hogy valahol a természet csúfos tréfát űz, hogy a nők is boldogok lehessenek. De ettől függetlenül ez nagyon is gáz.

Annyira sötétek, mind a férfiak, de a nők is, szóval gáznak tartom, hogy két nő egymáshoz vonzódjon.

Az ilyen nőket meg sajnálni tudom, mert sosem tudhatják meg, hogy milyen szülőnek, anyának lenni. Inkább egy életen át pinát, meg mellett szopkodnak, de az igazi testi örömöket, amit egy férfival élhetnének meg, sosem fogják átélni. Mert sokkal izgalmasabb mű brokikat dugdosni magukba, ahelyett, hogy élő, férfi nemi szervvel érintkeznének. És az ilyen lányok, hiába az ujjazás, meg a nyalás, meg a dildó, meg stb, az ilyenek mind szüzen hallnak meg!

2017. jan. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!