Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem erdeklem a fiukat?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem erdeklem a fiukat? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Na szoval. Azt se tudom hogy hol is kezdjem.

15 éves vagyok es lány.

Voltam taborba es egy fiu se nezett ram. Vagy h odajottek volna vagy vlmi.

Eleg szarul ereztem magam.



Meg nem volt barátom(pasim).

Nemtudom h ez mennyire ciki. Kulsommel vannak bajok azt belatom. De h mindenkinek csak a kulso nezze. Mondjuk sose ertettem. En csak egy normalis fiura vagyom. Egy tok normalis kapcsira lenne szuksegem. De nem kellek senkinek.

De miert??

Vlm van a baj? Vagy mi?


2016. aug. 21. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha rossz a külsőd, vagy igénytelen vagy, akkor sajnos kicsi az esélye annak hogy bárki is interakcióba kerüljön veled. Mit lát egy ismeretlen ha rád néz? A külsődet. Más alapján nem tud véleményt formálni rólad, ismeretlenül.
2016. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen a külsőd? Priviben is megírhatod
2016. aug. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok igenytelen xdd adok magamra meg minden. Csak az a baj a kulsommel h vastagak a combjaim hasamon ia van felesleg. Nagy mell. Divatosan oltozkodok. Szal na erted
2016. aug. 21. 09:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A vastag comb az pont bejon mondjuk nem a te korosztalyodnak de a nagy mell az minden pasinak bejon

Esetleg dietaz sportolj es lemegy a felesleg

2016. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mar -6kilonal tartok.

De akkor miert nincs baratom?

2016. aug. 21. 09:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert így gondolkozol magadról, hogy nem érdekled őket;)
2016. aug. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De egy fiu se nez ram...
2016. aug. 21. 09:50
 8/13 anonim ***** válasza:
azért mert úgy gondolkozol magadról..:D Azt hiszed, az váltja ki ezt a gondolkozásmódot, amik történnek körülötted, pedig pont fordítva igaz.:D Ezért van az, hogy egy mosolygós, életerős, vidám lány körül ott teremnek sokan mindentől függetlenül:D Tehát a gondolkodásmódod váltja ki azt amik történnek körülötted:D
2016. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A vastag comb, nagy mell az nekem is bejön. Így nehéz elképzelni, hogy senkise nézzen meg magának, bár így láthatatlanba tényleg nehéz kitalálni, hogy miért nem probálkozik nálad senki.
2016. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk kuldesz egy kepet privatba fej nelkul?
2016. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!