Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami önbizalomnövelő módszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami önbizalomnövelő módszert tudtok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik, de nem merek nagyon odamenni hozzá... még az is nehezen megy, hogy ráírjak néha facebookon, bár akkor legalább nem úgy viselkedik, mint akit zavarok, vagy ilyesmi, sőt. Nagyon tudok parázni a lányoktól, de valami kellene, mert ezt így nincs rendben... és alkohol kilőve, köszönöm.


17/F


2016. aug. 25. 10:22
 1/10 anonim válasza:

Állj meg minden reggel a tükör előtt és mond "Tökéletes vagyok"

Vicces de nálam egy idő után bevált :)


20/L

2016. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mi haverok lennénk, én ezt úgy oldottam meg ,hogy több random lánynál próbálkoztam ,akit pl: az utcán láttam.
2016. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének a módszerek .15/l
2016. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

menj el edzőterembe, már 2-3 hónap után annyit fejlődsz, hogy észrevehető, ezért magabiztosabb leszel a bőrödben.

Nekem ez jött be, meg random emberekkel beszéltem az utcán, apró dolgokról. Pl buszmegállóban, ,,milyen fura idő van ma" vagy akármi. Minél többet beszélsz ismeretlenekkel meg lányokkal, annál egyszerűbb lesz a jövőben ismerkedned. Van lány barátod? tőle is kérhetsz tanácsokat. Meg változtass a hajadon, öltözködéseden, stb

2016. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 voltam, 19/F ez kimaradt :) hajrá
2016. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag csak lány barátaim vannak :D de ebben nem igazán tudnak jókat mondani :/ meg a legtöbbüknek a töke kivan azzal, hogy a lányproblémáimat beszélem meg velük :D Köszi az eddigi válaszokat, még várom :)
2016. aug. 25. 11:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Legyél olyan, hogy tetsz magadnak. Én pl elmegyek majd fodrászhoz (szeretnék rózsaszín hajat:)) és most meg edzek, hogy formában legyek. Ha meg vagy elégedve a külsőddel akkor lesz önbizalmad is
2016. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van rajtam némi súlyfölösleg, ami engem egyénileg zavar, de ez a másokkal való kapcsolatépítésemben nem szokott nagyon zavarni.
2016. aug. 25. 11:45
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor újrafogalmazom, így utólag nézve nem biztos, hogy tiszta :D szóval a súlyfölöslegem azért zavar, mert akadályoz úgy általában, de nem szoktam azt nézni, hogy a másokkal való kapcsolatomra hogy hat ki.
2016. aug. 25. 12:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan dolgokat amiket tudod, hogy úgyse mernél megcsinálni pl beszélgess random emberekkel.
2016. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!