Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire probléma az lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire probléma az lányok, ha egy fiú sokat nevet magában?

Figyelt kérdés

Mármint hogy van egy adott srác, rátok néz és elneveti magát, vagy csak úgy random nézelődik, és elneveti magát..:D Nem rajtatok nevet, hanem a szituáción, örül a szituációnak, hogy nézitek őt.:D Vagy ha például óra van dolgozatírás, dogát írja és röhög(a válaszain, vagy valami vicces jut az eszébe ilyenek). Próbálja halkan, tehát nemigen hallható, de nagyon észrevehető.:D


Csak mert nálam rengetegszer van ilyen, hogy random felnevetek, mert ilyen az észjárásom:D Mennyire tűnhetek így őrültnek/bunkónak szerintetek?:D


2016. aug. 25. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj :D csak azt jelenti hogy jokedvu :) jobb mintha dulifuli lenne egesz nap :) szerintem cuki :)
2016. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hat mar bocs, de szerinfem ez egy kicsit gaz. Igy nem tud senki komolyan venni.
2016. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már ilyet 😂😂 es lány vagyok
2016. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Lol, én ezt bírnám:D
2016. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jópofa ember lehetsz :D nem gáz, de fura lehet egyeseknek
2016. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) #2-es azért ez elég merész kijelentés volt:D Tudok én komoly lenni nem arról van szó:D Illetve tudok úgy beszélni, fogalmazni, hogy komolyan vegyenek:) Csak szeretek nevetni, ez minden:D Illetve az agyam mindig úgy képezi le a kínos szituációkat is, hogy azok viccesek legyenek:D Például, hogy néz a lány aki tetszik, akkor én nevetek:D De akkor is ha néz egy lány aki nem annyira tetszik, de én láthatólag tetszem neki:D Mert ez is elég kínos helyzet:D


Igazából sejtem mi bújhat meg a háttérben. Régen nem volt túl fényes az életem, és lehet hogy most ahhoz képest mindent királyságnak tűnik, és minden apróságnak tudok örülni.:D

2016. aug. 25. 17:57
 7/18 anonim válasza:
14/L Szerintem egyáltalán nem gáz, sőt! Nekem bejönne. Én is néha felnevetek magamban, ha egy pervre is egyedül maradok, valami vicces mindenképp eszembe jut, vagy ha pl. valami hülyeséget csináltam/írtam. Szerintem ne változtass ezen mert sokan vannak akiknek ez tetszik es ha jol esik akkor miert is ne ;)
2016. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszi neked is utolsó!:D
2016. aug. 25. 18:48
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz.Én is kb ilyen vagyok ha nevetőgörcsöt kapok mindenen nevetek...De az már kicsit zavaró lenne egy idő után ha nem tudnál komoly lenni pl beszélnénk valamiről és akkor is nevetnél, meg 10 percen belül 20 szor...Jó tulajdonság hogy ilyen viccesnek látod a dolgokat csak ne ess tulzásba azért dolgozatok közben másokat zavarhat és igen ez bunkóság hogy még akkor sem tudsz viselkedni, bár nem tudom hány éves vagy.16/L
2016. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Tudok komoly lenni:D Doga közben meg direkt takarom hogy nevetek, hogy ez ne zavarjon senkit. Figyelek az ilyesmikre. Akkor is bűntudatom volt, amikor egy szegény lányka nézett engem, és elnevettem magam amikor ránéztem. Kedves, csinos lány volt, de nem az esetem, így hát csak nevetgélés volt. Tudom bunkóság, és amit most írok se mentegetőzni akarok, csak tényleg velem történtek olyan kegyetlennek nevezhető dolgok, hogy nekem ezek amolyan piti dolgoknak tűnnek, hogy most a lányka szomorú, mert azt hiszi kinevették.. És én átérzem ilyenkor, hogy szomorú, megértem, és pont ezért bűntudatot is ébreszt bennem, de viccesnek tartom, hogy ilyen apróságért szomorú, hát annyi dolog miatt örülhetne.:D És valahogy pont ez az apró szomorúsága váltsa ki belőlem a dolgot, vagy nem tudom, talán ilyenkor a saját bénázásom jut eszembe, hogy nekem is milyen volt amikor csak néztem a lányt hosszú napokon át, de nem csináltam semmit.(persze itt nem ő bénázik, ő csak kíváncsian, aranyosan nézett rám)
2016. aug. 25. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!