Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki ha 15 évesen még egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 15 évesen még egy barátnőm se volt?

Figyelt kérdés

Egy kis 3000 fős faluban lakok, a környéken is csak 500-800 fős faluk vannak [kivéve egy 10000 fős várost] szóval szerintem már ez is megnehezíti a dolgomat.Nem arról van szó, van jó pár szép lány a környéken.Pont az a baj velük, hogy csak szépek semmi eszük , legalább is úgy ismertem meg őket.Én meg nem az a fajta gyerek vagyok (Akikből szintén sok van a környéken).


Én inkább a visszahúzódó,félénk fajta vagyok aki egész nap a számítógépen játszik vagy animéket néz :) Ez miatt alig pár barátom van (De velük nagyon jól kijövök, hasonlók vagyunk).Emellett azt se lehet mondani, hogy pénzes vagyok.És agresszívnak sem mondanám magam [4. ben verekedtem utoljára most leszek középsuli 1.].


A legtöbb ameddig eljutottam egy lánnyal az annyi, hogy jó messziről megbámultam. Van, hogy ezt a "sportot" a barátaimmal űzöm mivel ő nekik sem volt még barátnőjük se! (velem egy korúak).


Szerintetek ciki ha 15 évesen nem volt egy barátnőm se?



2016. aug. 25. 23:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Egyátalán nem ciki.Én inkább az olyanokat szeretem mert még tapasztalatlanok és olyan aranyosak😊14/l
2016. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg barátom nem volt és egyáltalan nem érzem cikinek. 15/L
2016. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Animeeeee :D

Egyaltalan nem ciki. No problem :)

Fiatal vagy, ezutan jonnek csak a lanyok

2016. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Dehogy ciki. Nem vagy elkésve

Bár hiaban mondanam hogy menj bulizni ha a kornyeken nem megteheto meg fiatal is vagy.:)

Kozepiskolaban majd lehet lesz valaki akivel jol kijossz.

Taborokba vagy esetleg majd a gyakorlati helyen biztosan lesz valaki.

A gepet mellozd picit es szabadulj ki.

Nem vagy lekesve semmirol!:). 17/L

2016. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki. Előtted az élet, bőven van még időd.
2016. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
hmm az osztálytársaim már gáznak tartották én voltam egyedul akinek nem volt akkor barátnoje... most 19évesen azt mondom ultra gáz hogy nem volt! 15 évesen nem tartottam annak de már gáz de nem igen foglalkoztat amég magammal sem vagyok kibékulve
2016. aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Még bőven lesz időd, nem kell mindent elsietned. Annak is eljön majd az ideje.

15/L

2016. aug. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%

Ne viccelj! BŐVEN ráérsz! Sőt!

Tanulj, később kialakul.

2016. aug. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen??? 15 évesen még "kicsi" vagy, még el se kezdted az életedet, el se kezdtél élni, akkor hova rohansz? Meg ha ilyen kérdéseket teszel fel, talán nem vagy valami érett emberke, szóval nem kell neked még párkapcsolat. Amúgy a fiúk általában úgyis később érnek, mint a lányok, már most belsőre gondolok, én pedig lány vagyok, és 16 évesen nőttem fel, ezt úgy értem, hogy a 16 . születésnapomon még éreztem változást, hogy "milyen nagy lettem" ,de 16-ról 17-re már nem volt semmi változás, "hú de nagy vagyok "-érzet se, meg, érettségbeli különbség. Kb ugyanolyan vagyok most is, csak még pontosabb. Vagy mégjobban törekvő:) Bátyám pedig 25 éves most, és még mindig nagyon gyerek. Ja amúgy ezzel nem akarok senkit leszólni, csak leírtam. Bocsi, ha valaki magára vette. Szóval ne rohanj, valszeg azért nem volt még neked se meg a barátaidnak se párkapcsolata, mert még olyan fiatalok vagytok, hogy még nem is volt rá időtök, meg nem is volt ez ennyire fontos, szóval ne aggódjál már; ilyen meg nincs, hogy ciki vagy nem ciki, csináld, ami jól esik, ami belülről jön, kivéve persze, ha ártanál vele valakinek, aztán ne foglalkozzál vele, mások mit mondanak, mit gondolnak. Majd betoppan a szerelem az életedbe, mikor itt lesz az ideje. Nem kell rohanni. Még kissrác vagy, ráérsz. Nem kell bepánikolni. Ha gyerekként még nincs barátnőd, nem jelenti feltétlenül azt, hogy egyedül fogod leélni az életedet.
2016. aug. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, ez a párkapcsolatra csajt akarok időszak 13-18 éves koromig tartott, mióta elmentem egyetemre, egyáltalán nem vonz, majd talán 23 éves kortól újra és nem tartom cikinek, majd idővel úgyis változol és pl. kevesebb animét nézel és többet bulizol
2016. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!