Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki ha 15 évesen még egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 15 évesen még egy barátnőm se volt?

Figyelt kérdés

Egy kis 3000 fős faluban lakok, a környéken is csak 500-800 fős faluk vannak [kivéve egy 10000 fős várost] szóval szerintem már ez is megnehezíti a dolgomat.Nem arról van szó, van jó pár szép lány a környéken.Pont az a baj velük, hogy csak szépek semmi eszük , legalább is úgy ismertem meg őket.Én meg nem az a fajta gyerek vagyok (Akikből szintén sok van a környéken).


Én inkább a visszahúzódó,félénk fajta vagyok aki egész nap a számítógépen játszik vagy animéket néz :) Ez miatt alig pár barátom van (De velük nagyon jól kijövök, hasonlók vagyunk).Emellett azt se lehet mondani, hogy pénzes vagyok.És agresszívnak sem mondanám magam [4. ben verekedtem utoljára most leszek középsuli 1.].


A legtöbb ameddig eljutottam egy lánnyal az annyi, hogy jó messziről megbámultam. Van, hogy ezt a "sportot" a barátaimmal űzöm mivel ő nekik sem volt még barátnőjük se! (velem egy korúak).


Szerintetek ciki ha 15 évesen nem volt egy barátnőm se?



2016. aug. 25. 23:22
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Dehogy ciki, menj már :))
2016. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezt cikinek gondolod. Nekem sem volt, pedig én Budapesten lakom, ami jóval nagyobb annál a falunál, ahol laksz. :) De ne is a középsuliban próbáld a párodat megtalálni, legalábbis nálunk elég silány a kínálat (SZERINTEM). Amelyik nem díszp**a, az szentfazék, amelyik nem szentfazék, az egy sunyi dög... (nálunk, a te sulidban nem tudom, h hogy lesz a leosztás) Van még időd. :) 16f
2016. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, animék? :) Miket szoktál nézni? :D Nem baj az, ne arra menj, hogy minél hamarabb legyen barátnőd, hanem hogy szeressétek egymást. Hidd el, ha valaki olyat találsz, azt megérzed... Van rá még bőven időd, addig barátkozz sokat, meg ilyenek.
2016. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki, nem kell elsietni a dolgot, majd megtalálod az igazit, akivel majd osszejossz!:)) Inkább sajnos a mai világban ez elég ritka és tizenkét-tizenhárom éveseket már éjszaka kell részegen osszeszedni a bokor aljábol.
2016. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos 14/l
2016. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2016. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A te korosztályodban biztos az, ahogy elnézem a dolgokat...
2017. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz Én 21 vagyok és majdnem abba a cipőbe vagyok mint te na az már gáz .
2017. ápr. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
És az ciki, hogy 25 évesen szűz vagyok és büszke rá? :'D
2017. ápr. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel én 16 vagyok (lassan 17) és még soha nem volt barátnőm nem is csókolóztam még semmi :D pedig minden nap beszélek szép lányokkal. De rájöttem hogy a szépség nem minden. Sajnos én is falun lakok így nekem sincs lehetőségem nagyon csajozni.
2017. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!