Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólna ha csak úgy elmenné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna ha csak úgy elmennék hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik. Élőben tetszett meg, de nem nagyon volt alkalmam beszélgetni vele, ezért chaten beszélgettünk. Nagyon jól el is dumáltunk, kedves volt, meg ő is élvezte a beszélgetést, de nem akart velem élőben találkozni. :(

Azóta eltelt egy év, de nekem hiányzik...

Mit szólna ha csak úgy elmennék hozzá?

16/F


2016. aug. 26. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég kínos lenne szerintem mindkettőtök számára. Én nem engednélek be, de írj rá, hívd el valahová.
2016. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szívesen ráírnék, ha nem tiltott volna le. Hát ennyire önzőek a lányok... ha valaki szimpatizál velük, esetleg szerelmes is lesz beléjük, kihasználják, játszadoznak az érzéseikkel.
2016. aug. 26. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Komolyan egy olyan lányon gondolkozol, aki egy éve már visszautasított? Miért pazarlod az idődet? Fogadd el a visszautasítást, lépj tovább és keress inkább egy lányt, aki szeretne veled találkozni?


Semmiképpen ne menj el hozzá. Ha nem ijesztesz rá, akkor csak udvariasan elküld, ha viszont megijeszted, simán szól a szüleinek, akik aztán majd rádhívják a rendőrséget.

2016. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lány teljesen korrekten viselkedett. Elutasított, és megmondta, hogy nem szeretne veled találkozni. Azért, mert kedvesen viselkedsz egy lánnyal, nem várhatod el, hogy érdekeld is őt. Ez nem így működik. Szedd össze magad és ne siránkozz.
2016. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg lehet hogy jobb lesz ha elfelejtem.
2016. aug. 27. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!