Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Min kellene változtatnom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kellene változtatnom, hogy javuljon a helyzet? 19/f

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,lassan 19.

Sokat dolgozom,ebből kifolyólag nem nagyon van kedvem bulizni járni,nem is nagyon hívnak el.

Ebből következik hogy nem sikerült még elveszteni a szüszeségem,még csókolózásig sem jutottam el,barátnőm így valószínűleg nem lesz.


És ugye ezek okok miatt,nem is nagyon tudok beszélgetni lányokkal.


Szerintetek min változtassak?


Sportolok,és járok kondizni is,de ezek a dolgok gondolom nem érdekli a lányok 99%-át szóval a hobbijaimról sem tudnék beszélni velük.



2016. aug. 26. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te így vagy jó nem nagyon kell változtatnod.. Sőt.. Végre egy okos , szorgalmas fiú akit nem csak a buli a szex és a pia érdekli! Hidd el majd eljön az igazi teljesen váratlanul és ő önmagadért fog szeretni ezért ne változz nagyon! Max azt tudom ajánlani, hogy azért próbálj be csúsztatni pár bulizos hétvégét.
2016. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bulizni nem szeretnék egyedül menni.

Barátaim Bécsben tanulnak,meg Ők sem azok a bulizós típusok,szóval valami mást kellene kitalálni,mert így sajnos nem nagyon érdeklem a lányokat,igaz az is,hogy nem is merek náluk kezdeményezni.

2016. aug. 26. 23:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi lányok azt várjuk, hogy a fiúk kezdmeményezzenek legalább is én így vagyok, mert akármennyire is tetszik egy fiú csak távolról bámulom és várom a csodát.:D Szóval szerintem ez az oka, hogy nem érdekled a lányokat. 19 leszel próbálj meg bátrabb lenni és találni egy lányt . Sok sikert ha véleményt vagy segítséget kérsz nyugodtan írj privátban.;) (elso válaszoló voltam:D)
2016. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt,hogy nem érdeklem a lányomat úgy értettem,hogy szinte 1 lány barátom(haver) sincs.
2016. aug. 26. 23:34
 5/11 anonim ***** válasza:
hasonlo a helyzet velem is. probalj baratokat szerezni eloszor. aztan bulizzatok. es ugy probalj ismerkedni. 19L
2016. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim,de viszonylag ritkán találkozunk,buliba pedig még nem voltam soha,és szerintem 19 évesen már késő elkezdeni
2016. aug. 27. 22:20
 7/11 anonim válasza:
A buli miatt szerintem ne bánkódj, ott kevés rá az esély, hogy normális lánnyal ismerkedj meg. Ahogy az előttem szóló kommentelő írta mi lányok tényleg szeretjük ha egy fiú kezdeményez, persze nem túl nyomulósan, hanem normálisan:) A sportról pedig igenis lehet beszélni egy lánnyal, sőt még talán be is jön neki, hogy kondizol. Egyébként hol dolgozol? Mert akár még ott is próbálkozhatsz.
2016. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szakácsként dolgozok,egy étteremben,de ott én vagyok a legfiatalabb,meg egyébként sem tetszik senki onnan.


Pulsz szerintük ez inkább "szánalmas",és szívesebbem szekálnak ezzel.

2016. aug. 28. 00:13
 9/11 anonim válasza:
Ne aggódj ezen, ahogy előttem is írták télleg jó ha egy fiú kezdeményez,menny el egy haveroddal csak sétálgatni ismerkedni,szerintem nem csak bulikba lehet megismerni csinos lányokat, nekem is van egy fiú soanom aki idén lessz 19 és még csókolózni se csókolózott, de ő sincs maga alatt mert tudja hogy nem késett le még semmiről hisz előtte az élet. :)
2016. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, én se csókolóztam még soha, és nem is volt még barátom. Én se járok nagyon bulizni. Vannak olyan lányok, akik ezt értékelnék, hidd el. :)

18/l

2016. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!