Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bonyolult helyzet. Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzet. Ti mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, eléggé bonyolult lesz amit leírok, remélem azért érthető. Összeismerkedtem egy sráccal a suliban, alattam jár pár évfolyammal, elkezdtünk együtt járni kondiba, így összehaverkodtam vele. (fiú vagyok és nyugi, a lányokat szeretem:D) Tudtam, hogy kapcsolatban van, de akkor még nem foglalkoztam vele, csak párszor beszéltem a párjával egy játékon keresztül. Aztán úgy alakult, hogy találkoztunk egy eseményen és jobban megismertem, rögtön megtetszett. Az a baj velem, hogy még nem volt úgy igazán barátnőm, félénk típus vagyok, szóval aki megtetszik annál nem biztos hogy próbálkozok is, viszont itt más a helyzet. A lány kb olyan mint én, a viselkedése, a modora, a hobbija, mindene. Hamar lemondtam róla, mert intelligens és szép is, miért kellenék én neki, főleg hogy van barátja. (igaz nagyon sokat vitáznak, ill. a srác szülei nem bírják a lányt, de ez más téma) Na most azon az eseményen volt, hogy kettesben maradtunk, feljött a téma, "na és hogy állsz barátnő téren?". Megmondtam neki, hogy sehogy, mert félénk vagyok***, meg a külsőmmel se vagyok megelégedve teljesen, erre azt mondta ne butáskodjak már, minden rendben van velem, csak az önbizalmamat kéne kicsit megnyomnom, a végére azt is odatette, hogy ő bőven járna egy ilyen fiúval, mint én vagyok. Elkezdtem vele többet dumálni, folyton megnevettetem, mindig mosolyog ha dumálunk, ill. úgy vettem észre én se vagyok közömbös neki. Bírom a srácot, meg tiszteletben tartom, hogy ők együtt vannak, nem is akarok ilyen hódító hadjáratot indítani, de mégis gyötör az a gondolat, hogy mivan ha ő az igazi... ? :\ Tényleg annyira megvan az összhang, hogy el se hittem az elején. Ugyan azokat a könyveket szeretjük, sorozatokat, filmeket, el lehet vele dumálni kb mindenről, ugyan úgy kondizik mint én, egyszerűen tökéletes. Tanácstalan vagyok. Ha rákérdeznék, akkor elveszteném mindkettejüket, de az egyiküket biztos.

18F


***: Kicsit kitérnék erre az önbizalomhiányra. 1 éve 95 kiló körül mozoghattam, amikor lepattintott egy hasonló kaliberű lány, visszatekintve én se jártam volna magammal, szóval igaza volt. Viszont nagy hatással volt rám, azóta eléggé szépen megváltoztam, elkezdtem figyelni az öltözködésre, az igényességre, leadtam 25 kilót, felszedtem legalább 10 izmot, szóval megváltoztam nagyon, de még mindig bennem van az a félsz ami régen. Elkéne már egy bíztató társ mellém :\



2016. máj. 5. 22:13
 1/5 A kérdező kommentje:
UI: Pontosan azt mondta, hogy velem simán járna, nem azt, hogy olyan fiúval mint én.
2016. máj. 5. 22:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyenlőre maradj nxugton folytasd, ahogy eddig, lehet, hogy idő közben megtetszik más, vagy szakítanak..., viszont ne csináljatok semmit úgy, hogy még járnak (csókra meg ilyesmire gondolok) egy életre megbélyegezné, a barátoddal meg, ha vagytok olyan jóban akkor mond el neki mi a szitu, előző barátomnál ez volt a helyzet, legjobb haverjának bejöttem, és erről mindhárman tudtunk, söt én is bevallottam amikor megtetszett a srác, habár ebből nem alakult ki semmi, a barátommal ezek után még 3 hónapig együtt voltunk, aztán valami hülyeség miatt szakítottam amit bánok...
2016. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírás miatt
2016. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi gond, nem vagyok nyelvtan náci:) Hát köszi, az a gond, hogy várnék én, csak valahogy nem tudok... Minden nap egyre jobban fáj az a tudat, hogy mi van ha ő is benne lenne, csak bizonytalan. De az is benne van a pakliban, hogy csak én bonyolítom túl és letoj.
2016. máj. 5. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor vagy leteszel az egészről vagy elmondod mindkettőjüknek...
2016. máj. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!