Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félnek tőlem a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek tőlem a fiúk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda, sokan azt mondják hogy szép vagyok, de még sincs önbizalmam. Tudom hogy van olyan akinek tetszem de túl felénk ahho,, hogy beszéljen esetleg valahogy velem. Mit csinálják hogy merjenek hozzam odajönni ?
2016. aug. 28. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Biztos kivagy pattintva kevesebb edzés, és a fegyvert hagyd otthon.
2016. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
87%
dobj be egy snickers-t mert éhesen kifordulsz magadból
2016. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Harley Quinn-t nem ismered?
2016. aug. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Például tegyél azért, hogy beszéljenek veled :) Manapság szerintem egyáltalán nem gáz, ha egy lány odamegy egy sráchoz.. Jó, azt aláírom, hogy a Nagykönyv úgy van megírva, hogy a fiú kezdeményezzen minden esetben, de szerintem nem sértődik meg senki, ha odamész valakihez beszélgetni :) Szóval csak hajrá! :)
2016. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Technokol Rapid ***** válasza:
100%

Ha a nagykönyv szerint élnénk, akkor a nők nem hagyhatnák el a konyhát.

Egyébként nyugodtan odamehetsz hozzájuk. Jobban be lesznek szarva mint te, azt elhiheted :D

Lehet, hogy ha noszogatod egy kicsit őket akkor ők is felbátorodnak.

Próbáld ki! Most pedig csinálj nekem egy szendvicset!

2016. aug. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!