Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha félnek tőlem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha félnek tőlem a lányok?

Figyelt kérdés

Mármint azok akiket kedvelek félénkek, csendesek. Mindegyik azt hiszi csak kiakarom használni.

Nem gyakori eset a férfiak körében, de "futnak utánam a nők" és ezt tudom és ennek híre is van. Na szóval rám néznél te is azt gondolnád hogy egy bulizós vagány csávóval van dolgod, kívülről ezt látja mindenki. Egyszer mentem el tavaly bulizni sok emberben csalódtam akkor, egyből rám mászott 2 lány ismerősöm. Amúgy full csendes vagyok, kicsit antiszoc, de kinézetről ítél meg mindenki. Általában a csendesebb lányok futnak és nem bíznak meg bennem, pedig rájuk szánok időt, s nem egyből akarok mindent.De senki sem bízik meg bennem, aki meg olyan az nem érdekel kicsit sem.


2016. jan. 27. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán segítene ha képet küldenél ja és a korod
2016. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerre egy lányra kéne "időtszánnod". Ha tényleg ennyire futnak utánad akkor nem lehet, hogy úgy viselkessz, mint akinek lába előtt hever a világ?
2016. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már abból, ahogy leírtad a kérdésed, pontosan látom mi az oka. Próbáltad úgy leírni a kérdést, hogy úgy tűnjön, mintha nem lenne akkora egód ami alig fér el az országban, de nem sikerült, látszik hogy van.


Ami egyébként nem baj, ezért tapadnak rád a lányok (habár megsúgom neked: akik csak úgy rátapadnak az emberre egy buliban, azokkal nem fogsz sokkal többet csinálni, minthogy jól meghúzod őket egyszer, talán kétszer, az "igazi" lányok nem fognak tapadni, azokat neked kell levadászni, ez tapasztalat). Viszont pontosan ugyanezért nem is bíznak benned. Ilyen ez a popszakma. Ha kicsit visszaveszel, és nem kezeled magad istenként amiért bizonyos lányok futkosnak utánad, máris azt fogod tapasztalni, hogy megbíznak benned.


Remélem, nem sértődsz meg azokért amiket leírtam, választ kerestél a kérdésedre, itt van. 18f

2016. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyszer mentem el bulizni, de suliban is nem én ismerkedem velük hanem ők velem. Oké, egóm az tényleg van, de csomószor kerülök félreérthető helyzetekbe. Szerintem az tök normális hogy megölelnek mert én meg azt a pár fiú barátom ölelgetem ami van.Azért van egóm, mert tudom hogy külsőre elég jól nézek ki, tudom hogy miért tapadnak rám. De írtam hogy CSENDES VAGYOK és kicsit ANTISZOC, nem akarok senkit elküldeni, mert végül is örülök hogy rajonganak értem. Viszont egyik lánnyal sem csináltam semmit. Komoly kapcsolatot szeretnék, s nem meghúzni őket. Kinézetről ítél meg mindenki, s azért vagyok csöndes mert általánosba olyan ronda voltam hogy csúfoltak minden nap, szóval belsőre egy ilyen ember vagyok, aki nem használ ki másokat, csendes, viszont élvezem azt, amit régen nem tudtam.
2016. jan. 27. 21:51
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyszerre egy lányra szoktam időt szánni, de csak akkor ha akarok valamit, ami 2-3 hét szokott lenni, utána elmegy a kedvem mert úgy sem lesz semmi, főleg mikor SZEMÉLYESEN próbálom. Engem azok a tinirbancok akik bírnak nem érdekelnek, beszélgetünk, de teljesen más témájuk van mint nekem.Pl. ők elvannak azzal hogy nem emlékszenek mit csináltak péntek este, amíg én aludtam.Én kb szabadidőmben imádok animét nézni, festeni, hegedűzni, hegedűt hallgatni.


Akármennyire is egoista vagyok az elveim nem adtam fel.

Értem én olyanokra hogy egyszerre csak egy. Az is igaz hogy azért van hírem, mert miután történt egy ilyen elmentem randizni egy "rajongóval" és nem csak randi lett belőle, viszont annyira magam alatt voltam hogy kedvem lett volna beb-@szni. Azért is van még hírem mert az összes lánnyal kedves vagyok, s sok lány társaság hív magával, amit nem utasítok vissza(pedig nem sok kedvem van hozzá) mert egyszerűen örülök hogy 180 fokos fordulatott vett az életem.

2016. jan. 27. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Senkit nem érdekel a bajod
2016. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha mindenkivel kedves vagy, akkor a kiszemelted nem érzi magát semmilyen különleges helyzetben. Én is így vagyok vele. Tudatomon kívül viselkedek úgy a fiúkkal, hogy félreértik, és többször kerültem már kínos helyzetbe emiatt.

Egyébként a helyességed hamar múlik, ha emiatt kedvelnek, hivogatnak, az ne adjon okot örömre. Persze tök jó, hogy jól nézel ki, de taszítja a lányokat az egoizmusod. A normális lányoknak inkább egy nem olyan helyes, de belső értékekkel rendelkező fiú kell, mint egy olyan, aki helyes, és ezzel tisztában van, büszke rá - és ennyi.

Ha meg 2-3 hét után feladod, az... Szóval 0,5-1 év után (se) kéne, ha tényleg komoly.

Próbálj lelki kapcsolatot is létrehozni, ne csak a helyességeddel próbáld szédíteni a lányt.


Egyébként az anime és a zene jó pont ;) :D

16/L

2016. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!