Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félnek tőlem a srácok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek tőlem a srácok? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Én magamat nem tartom túl jó csajnak, de azt mondják, hogy elképesztő kisugárzásom van, és gyönyörűek a szemeim. Lehet, de úgy látszik, ez nagyon kevés. Kedves szoktam lenni mindenkivel, nem tartom magamat beképzeltnek vagy bunkónak sem, bár tény, hogy elég zárkózott vagyok.

Mégis mindig az van, hogy amikor hozzám szólnak a srácok, pl. a csoporttársaim, azt mindig olyan félve teszik, zavarban vannak, meg látszik rajtuk, hogy nem tudják, hogy fogok reagálni. És ez nagyon zavaró, mert nem tudom eldönteni, hogy most ennyire ijesztő vagyok, vagy pszichopatának néznek, vagy én nem tudom. És nem arról van szó, hogy oda vannak értem, mert nem úgy néznek rám, hanem olyan furcsán.


Nem csak magamra vonatkoztatva kérdezem ezt egyébként, mert ismerek még olyan lányokat, akiknél szintén nem kezdeményez gyakorlatilag soha senki, pedig nagyon szépek és aranyosak.


20L


2016. jún. 9. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Küldj arcképet.
2016. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Valószínűleg pont ezért. Az igazán szép lányoknál sokkal kevésbé mernek kezdeményezni.

Én is mindig ezzel nyugtatom magam.... de lehet hogy csak ronda vagyok xD

2016. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt valahogy le kell nekem is ellenőriznem. Tényleg szépek a szemeid? Küldj képet.
2016. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ehhez minimum látni kéne téged, beszélgetni egyet élőben. Így olyan válaszolni, mintha egy féllábú embernek mondanád, hogy nyerje meg a zsákbanfutó versenyt. :(
2016. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szép lányoknak is a szép fiúk tettszenek,gondolom freddy krugger félék próbálkoznak nállad
2016. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Senki sem próbálkozik nálam.
2016. jún. 9. 18:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért, ha itt rád írna valaki, kapásból elzavarnád. :]
2016. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mert gonosz tekinteted van,és elriadnak
2016. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt a mesét én nem hiszem el, bocs.
2016. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem hinném, hogy ijesztő lennél. Ha az lennél akkor lehet hozzád sem szólnának. Nem adtál meg magadról túl sokat és ennyi alapján azért nehéz megmondani, hogy ijesztő vagy-e vagy sem.


Mindenesetre én próbálkoznék nálad :)

Van kedved beszélgetni velem? Nem akarlak privát üzenettel zaklatni, de amennyiben igen, úgy írj rám :)

2016. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!